Вересень 15, 2016 0 1129 Переглядів

Комітет ЦХВЄУ обговорив підготовку до річної пасторської конференції та Світового конгресу християн віри євангельської


     16  березня  2016 року у Києві відбулося чергове засідання Комітету ЦХВЄУ. Участь  у  ньому взяли старші пресвітери обласних об’єднань та керівники відділів, які обговорили і затвердили широкий спектр питань життя братерства.

     Один із викликів, що постає перед суспільством та, зокрема,  перед церквою – загроза сімейним цінностям, що стоять на християнських засадах. Служителі висловилися проти політичних  маніпуляцій навколо запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї та узгодили ряд ініціатив.

     Учасники засідання детально обговорили етапи підготовки до звітної конференції ЦХВЄУ, яка відбудеться 13-14  квітня 2016 р. на базі  церкви «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка Київської області.  Як повідомив Михайло Паночко, участь у конференції візьме близько 400 осіб, у тому числі прибудуть гості з Грузії, Німеччини, Польщі, Іспанії, та можливо, Росії. Він озвучив попередню програму цієї дводенної конференції під час якої окрім звітів про служіння делегати візьмуть участь у семінарах, дискусіях та спільних молитвах.     

     Перший заступник старшого єпископа Микола Синюк ознайомив присутніх  із ходом підготовки  до Світового Конгресу ХВЄ, який пройде з 6 по 9 жовтня 2016р. у Львові.

     Привітати братерство на засідання Комітету прийшов в. о. президента Євангельської Теологічної Семінарії (м. Київ) пастор Эд Шлаг. Він розповів невелике свічення, продемонструвавши стареньку Біблію, яку колись його родині подарували емігранти з України, які свідчили про їм Христа. Відтак, вся родина навернулася до віри. Сьогодні ж пастор приїхав, аби служити українцям.

     Ще одне важливе питання, на якому сконцентрували увагу учасники засідання – проект «400 церков за п’ять років». А також зауважили на тому, що кількість церков і віруючих насправді росте, особливо на Сході, у прифронтових зонах, де сьогодні гостро не вистачає місіонерів. Є потреба у робітниках на ниві Божій і в інших регіонах України. Служителі говорили й про те, що з євангелізаційною метою  можна використати дати, які відзначає Церква. Зокрема, цього року виповнилося 95 років від початку Євангельського руху в Україні. А у 2017-му  світ святкуватиме 500 річчя  Реформації.

     Після робочої частини члени комітету відвідали молитовний дім церкви «Благодать» та київської церкви «Філадельфія», де здійснили молитви про потреби та за благословення громад.

     Наступне засідання Комітету ЦХВЄУ заплановано на 29 червня 2016 р.

Попередня Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації
Наступна Рада Євангельських Протестантських Церков створила оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

Вам також може сподобатися

R500

Петро Порошенко: «Україна має на високому рівні відзначити 500-річчя Реформації у 2017 році»

   Під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій 23 квітня Президент України заявив про те, що Україна має на високому рівні відзначити 500-річчя Реформації у 2017 році.

R500

Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Рада Євангельських Протестантських Церков України розпочала підготовчі заходи до організації широкомасштабних святкувань з нагоди 500-ї річниці Реформації, яка припадає на 2017 рік.

R500

Рада Євангельських Протестантських Церков створила оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

   РЄПЦУ вирішила проголосити 2017 – Роком Реформації та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів.