Вересень 29, 2016 0 664 Переглядів

Комітет ЦХВЄУ обговорив підготовку до річної пасторської конференції та Світового конгресу християн віри євангельської


     16  березня  2016 року у Києві відбулося чергове засідання Комітету ЦХВЄУ. Участь  у  ньому взяли старші пресвітери обласних об’єднань та керівники відділів, які обговорили і затвердили широкий спектр питань життя братерства.

     Один із викликів, що постає перед суспільством та, зокрема,  перед церквою – загроза сімейним цінностям, що стоять на християнських засадах. Служителі висловилися проти політичних  маніпуляцій навколо запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї та узгодили ряд ініціатив.

     Учасники засідання детально обговорили етапи підготовки до звітної конференції ЦХВЄУ, яка відбудеться 13-14  квітня 2016 р. на базі  церкви «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка Київської області.  Як повідомив Михайло Паночко, участь у конференції візьме близько 400 осіб, у тому числі прибудуть гості з Грузії, Німеччини, Польщі, Іспанії, та можливо, Росії. Він озвучив попередню програму цієї дводенної конференції під час якої окрім звітів про служіння делегати візьмуть участь у семінарах, дискусіях та спільних молитвах.     

     Перший заступник старшого єпископа Микола Синюк ознайомив присутніх  із ходом підготовки  до Світового Конгресу ХВЄ, який пройде з 6 по 9 жовтня 2016р. у Львові.

     Привітати братерство на засідання Комітету прийшов в. о. президента Євангельської Теологічної Семінарії (м. Київ) пастор Эд Шлаг. Він розповів невелике свічення, продемонструвавши стареньку Біблію, яку колись його родині подарували емігранти з України, які свідчили про їм Христа. Відтак, вся родина навернулася до віри. Сьогодні ж пастор приїхав, аби служити українцям.

     Ще одне важливе питання, на якому сконцентрували увагу учасники засідання – проект «400 церков за п’ять років». А також зауважили на тому, що кількість церков і віруючих насправді росте, особливо на Сході, у прифронтових зонах, де сьогодні гостро не вистачає місіонерів. Є потреба у робітниках на ниві Божій і в інших регіонах України. Служителі говорили й про те, що з євангелізаційною метою  можна використати дати, які відзначає Церква. Зокрема, цього року виповнилося 95 років від початку Євангельського руху в Україні. А у 2017-му  світ святкуватиме 500 річчя  Реформації.

     Після робочої частини члени комітету відвідали молитовний дім церкви «Благодать» та київської церкви «Філадельфія», де здійснили молитви про потреби та за благословення громад.

     Наступне засідання Комітету ЦХВЄУ заплановано на 29 червня 2016 р.

Попередня «400 нових церков за наступні 5 років» - таку стратегічну ціль озвучили члени Комітету ЦХВЄУ
Наступна Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові

Вам також може сподобатися

Світовий конгрес ХВЄ 2016

День другий Конгресу: Хрещення Святим Духом — це нові двері, які відкриваються перед тобою

Серцевиною ранкової сесії були семінари голови П’ятидесятницької Церкви Польщі єпископа Марека Камінського та ректора Теологічного інституту …

Світовий конгрес ХВЄ 2016

Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові

  21 квітня у Львові відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення ІІ Світового Конгресу Християн Віри Євангельської, що запланований на 6-9 жовтня 2016 року, і відбудеться у церкві «Голгофа» (вул. Скрипника 2а, Львів, Україна).

Світовий конгрес ХВЄ 2016

Делегати з двадцяти країн відвідали Світовий конгрес ХВЄ у Львові, у прямому ефірі за подіями слідкували у сорока шести країнах

За останніми даними на Світовий конгрес ХВЄ з’їхалися  учасники із двадцяти країн світу. Найбільш віддалені – це Бразилія, Канада, США, Велика Британія.