Жовтень 29, 2010 0 447 Переглядів

В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння

КИЇВ – 29 жовтня Комітет Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ провів у Головній Канцелярії ЦХВЄУ чергове робоче засідання. Обласні лідери молоді зустрілися для спільного аналізу та планування діяльності на 2011 рік.

Єпископ Синюк М.П. вітаючи учасників зустрічі на прикладі притчі про 10 мін срібла (Лк.19) закликав молодих служителів до уважності та ревності у довіреному служінні та поблагословив всіх у молитві. Пастор Левицький Б.п., завідувач Відділу, розпочинаючи ділову частину засідання подякував служителям за вірність в служінні молодому поколінню Церкви та поділився враженнями з недавніх відряджень до Південної Кореї та Південно-Африканської Республіки.

В свою чергу, обласні керівники надали інформацію про стан молодіжного служіння в областях та загострили увагу на можливостях та викликах суспільства. Аналіз показав, що поряд із потужними багатотисячними молодіжними загонами (Рівненщина, Волинь, Буковина) є області, де молодіжне життя потребує значної уваги та допомоги (Черкаська та Луганська області). Високою є соціальна складова служіння молоді: допомога в сиротинцях, центрах соціальної опіки, літніх дитячих таборах (м.Київ,Чернівецька та Волинська області).

Аналіз проведення Всеукраїнського з’їзду молоді ЦХВЄУ, що відбувся в липні ц.р. показав виключну цінність таких заходів для молодих християн віри євангельскої та їх друзів з інших конфесій. Учасники відмітили зростаючу якість роботи Оргкомітету по багатьох напрямках.

На пропозицію Левицького Б.П. учасники встановили дату наступного, XIV молодіжного з’їзду ЦХВЄУ – він відбудеться 6-13 липня 2011 на території табору “ЮНІСТЬ” (Житомирська область). Затверджено також графік проведення регіональних молодіжних конференцій на наступний рік.

Кулакевич Ю.П. (Київське міське об’єднання) надав інформацію про проект благовістя під час проведення в Україні матчів ЄВРО-2012. Проект Global Euro 1.2.3 – спільна ініціативи декількох євангельських обєднань, що має на меті проповідь Благої Звістки під час заходів чемпіонату Європи з футболу в 2012р. Участь молоді Церкви в цьому проекті запропоновано обговорити на наступному засіданні Комітету.

Наступне засідання Комітету Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ відбудеться 16 лютого 2011 року.

Попередня Представники влади запрошують молодь до спільної праці
Наступна Я и дом мой будем служить Господу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Просторий  і затишний Дім молитви старовинного містечка Кременець, що на

Молодіжне служіння

Молодіжна конференція на Закарпатті зібрала близько 400 християн

ЗАКАРПАТТЯ – 11 вересня в с. Рокосово, Хустського району пройшла молодіжна обласна конференція церков християн віри євангельської. В Закарпатті вже стало традицією раз у квартал проводити молодіжне обласне служіння.На конференцію з’їхалося близько 400 чоловік молоді з усієї області. Також конференцію відвідав хор із Тернополя. Вони служили співом і закликали молодь до хвали і поклоніння живому Богу.

Молодіжне служіння

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.