Травень 15, 2021 0 509 Переглядів

Як передати естафету в служінні, розмірковували учасники конференції Департаменту дитячого та підліткового служіння

Конференція дитячого та підліткового служіння відбулася у смт Радомишль на території МОЦ «Фавор» з 7 по 10 травня 2021 року. Цьогорічна тема заходу – «Передати естафету».

Відкрила конференцію директор департаменту Лариса Мурах, яка надала слово Лідії Садолько, вчительці недільних  шкіл з багатолітнім досвідом, яка є  душеопікункою для багатьох сестер.

Гість конференції –  відповідальна за дитяче служіння РЦ ХВЄ з  Росії Валентина Федорова, зробила наголос на відповідальності. За її словами, вчителі та всі, хто працює з дітьми, мають усвідомити свою відповідальність перед Богом за наступне покоління.

Світлана Качуляк Чернівецької області, яка має багаторічний досвід служіння дітям,побажала присутнім залишатися вірними Христу, завжди чути Боже Слово та дотримуватися його.

Спікером вечора був старший пресвітер Житомирської області  Руслан Юзюк.  Він підкреслив, що першим, хто розпочав естафету – це був Ісус. Отже християни, як Його послідовники, повинні наслідувати цей приклад.

«Бог формує тебе, визначає твоє місце та місію, яку ти маєш звершити. Те, що вимагається від нас – бути завжди у формі, щоб пробігти цей марафон», – зауважив старший пресвітер. Також він наголосив на важливості та ефективності командної роботи. Ця думка була одним із головних меседжів протягом усієї конференції.

Формування лідерства у підлітків

Другого дня спікером була фахівець із роботи з підлітками Діна Прокопчук. Вона говорила про лідерство як важливу складову будь-якого служіння: «Лідерство – це культура взаємодії між лідером і послідовником для досягнення спільної мети, де кожен учасник усвідомлює власну роль і відповідальність за свій внесок у загальну справу».

Також Діна Прокопчук зауважила, що вчителі повинні сприяти формуванню лідерства у підлітків та розповіла про модель Pro7, яка у цьому допоможе.

Важливіше навчити молодих людей командному лідерству, ніж виховати лідерів команд – головна думка семінару.

«Велика ціль – потребує великої команди»

На тему «Сила ефективної команди», говорив пастор Олександр Савчук на третій день конференції. Він закликав слідувати прикладу Ісуса, Який сформував команду,  перед виконанням Своєї місії. «Ісус зібрав команду із звичайних людей, які у результаті, перевернули світ», – наголосив служитель.

«Велика ціль – потребує великої команди», – додав спікер. Та розповів про основні незаперечні закони роботи команди.

Ввечері відбулася панельна дискусія на тему: «Зростити служителів», за участю п’ятьох експертів: Ірини Попович, Оксани Вербицької, Оксани Ярошенко, Олексія Марченка та Юрія Нестерчука.

Христос та його команда

В останній день конференції бумку про Христа та його команду, продовжив директор департаменту благовістя Олександр Попчук. На прикладі життя Ісуса, проповідник вчив основним принципам командної роботи, які має доповнювати ревна молитва, готовність працювати з різними людьми.

«Досконалий Бог звершував велику справу спасіння через своїх недосконалих учнів. Ісус Юду терпів» – підкреслив Олександр Іванович.

Після основного викладу пройшов форум «Вірний служитель», модератором якого була Оксана Фурт. У ньому проявили значну активність учасники конференції та четверо експертів: Валентина Федорова, Оксана Вознюк, Роман Комаринець та Сергій Барновський. Офіційне закриття конференції провели Віталій Білей та Настя Марченко. Вони ж організовували служіння конференції та служили її благословенними ведучими.

Прославлення та спілкування біля вогнища

Протягом 4-х денної конференції  проводилися також секції, круглі столи на актуальні теми. Основним завданням яких було – поділитися власним досвідом та перейняти певні знання у своїх колег.

Також щодня служили групи прославлення, налаштовуючи аудиторію на молитовне поклоніння Богу, надихаючи та сприяючи роботі Святого Духа.

Попри навчальну частину заходу, також були різні активності: зарядки, загальні квести, волейбол, футбол, великий теніс, катання на велосипедах, spa-процедури, екскурсія, а також улюблена частина дня молоді – прославлення Бога та спілкування біля вогнища.

Протягом усіх 4-х днів серед учасників відчувалась особлива присутність та дія Духа Святого. Учасники заходу переживали Божі благословіння та зміцнилися Його силою для звершення служіння в церквах.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ:

«На такій конференції я вже втретє. Сподобалася думка про те, що лідерство – це не одна людина,  яка веде за собою, а взаємодія людей у команді. Зрозуміла, що у моїй команді не вистачає єдності, отже, потрібно більше працювати над цим. Також зауважила чимало власних недоліків та помилок, які роблю щодо команди і хочу змінюватись».
Ірина Павлюк, м. Рівне

«Конференція перевершила мої очікування. Я знайшла нових друзів, почула багато корисної інформації, яку планую застосувати у служінні. Сподобалася лекція Діни Прокопчук щодо лідерства – виокремила для себе думку, що ми маємо концентруватися та знаходити особистий підхід до кожної дитини окремо».

Аліна Парчук, м. Рівне

«Я вдячний Богу за те, що побував на цій конференції. Наразі шукаю своє місце в церковному служінні і конференція надихнула розвиватися далі у праці з дітьми та підлітками. Я сам не ходив до недільної школи, тому  не розумів як це важливо. За кілька днів конференції усвідомив наскільки майбутнє церкви залежить саме від прищеплення дітям біблійних істин».

Кирил Файтельсон, м. Харків

«Вийшло так, що для поїздки на конференцію у мене не було необхідних коштів, проте Бог вирішив цю проблему. На власному досвіді я відчувла, що таке душеопікунство і надихнулася стати також душеопікуном для інших людей».

Даніела Циб, Івано-Франківська область

«Я лише починаю служіння в недільній школі і одна із головних думок, яку взяла для себе з цієї конференції – дітям необхідно довіряти».

Юля Меленчук, Івано-Франківська область

«На конференції було багато молоді, надзвичайно затишна та дружня атмосфера. А також було достатньо вільного часу та можливостей для нових знайомств. Я їхав на конференцію з метою більше дізнатися про служіння душеопікунства. Сподобалась думка, що часто ми вирішуємо лише поверхневі проблеми підлітків, а корінь – залишається і на його місці виростає нова проблема. Насамперед, по милості Божій, ми повинні видалити той  корінь, який сприяє появі проблем».

Вадим Цап, Закарпаття

Софія ВОЗНЮК, м. Київ

 

Попередня Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня
Наступна У Карпатах відбулося з’їздне служіння школи місіонерів "Ковчег спасіння"

Вам також може сподобатися

Новини

Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931

У вівторок парламент не буде розглядати резонансні зміни в сфері

Служіння дітям і підліткам

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – 15 травня відділ дитячого служіння Хмельницької області провів конференцію вчителів недільних шкіл. Тема конференції «І все робіть… від душі, як для Господа». Більше сімдесяти вчителів і пасторів області приїхали для того, щоб спільно обговорити актуальні теми, проаналізувати роботу, поділитися досвідом і внести необхідні пропозиції для розвитку служіння серед дітей- повідомляє Інформаційний Центр обласного обєдннання церков християн віри євангельської.

Новини

Спікери з Білорусі та України  послужили для молоді в таборі «Щастя поруч!»

Молодіжний рух «Щастя поруч!» провів на Київщині  перший християнський табір