Грудень 22, 2022 1 290 Переглядів

Десятеро людей отримали духовне хрещення на конференції людей з порушеннями слуху та сурдоперекладачів

2-3 грудня 2022 р. відбулася Всеукраїнська конференція Департаменту праці серед людей з порушеннями слуху на базі благодійного фонду «Наша оселя», в с. Шубків на Рівненщині. Тема заходу – «Християни в умовах війни». Попри складні умови, на конференцію приїхали 63 учасники з усіх регіонів України.

Розпочав конференцію словом підбадьорення директор департаменту Павло Смаль. Словом поділилися також брати з порушеннями слуху та завідувачі відділів Департаменту. Микола Сусь зачитав уривок з книги пророка Йони та провів цікаву паралель із сьогоденням: Йона був у важкому становищі, молився і був почутий Богом. Саме так маємо вчинити й ми – посилити молитви та чекати Божої допомоги. Олег Єрмаков поділився думками на тему особистого спілкуванням з Богом, а Валерій Бондаренко порушив важливе питання боротьби християнина та заохотив до активного служіння в нестабільний час.

На закінчення першого дня зустрічі провели молитву за особисті потреби присутніх та засідання Комітету департаменту. На засіданні розглянули ряд організаційних питань й уточнили завдання щодо організації роботи департаменту в умовах війни.

Другий день розпочали молитвою. Після сніданку прослухали одразу два семінари – «Навіщо вірити в Бога?» та «Як свідчити про Бога?» Спікер – директор Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук. Під час семінару Олександр Іванович звернув увагу на те, що віра нам потрібна аби отримати спасіння, щоб мати перемогу над гріхом та отримати зцілення. Саме через віру в Бога ми є вибавлені від суду.

Розмірковуючи над темою «Як свідчити про Бога?», Олександр Попчук зосередив увагу слухачів на порадах та прикладах служіння Богу в кризових ситуаціях.

Цікавим і ефективним був час для запитань та відповідей (модератор – Віталій Скарженець, спікери – Микола Сусь, Марія Головко, Олег Єрмаков та Олександр Попчук). Формат спілкування та відкритість спікерів дали можливість не лише отримати відповіді на запитання, а й бути активними учасниками процесу усім присутнім.

Того ж дня звучав заклик до покаяння й одна глуха дівчина вирішила присвятити своє життя служінню Богу. Також провели молитву за хрещення Духом Святим. Хрещення отримали 5 глухих та 5 чуючих братів і сестер.

Завершив конференцію Павло Смаль молитвою благословення.

Оксана Сухарина, Наталія Бучацька, Ігор Заболоцький.

 

Попередня “Сьогодні вся Україна молиться не лише за перемогу, а й за нову країну”, — Олександр Кушнерук
Наступна Навчання для навчаючих: курси для проповідників УЦХВЄ Волині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…

Новини братерства

Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

     Глави трьох українських церков оприлюднили своє звернення щодо мирного розв’язання кризи в Україні…

Жіноче служіння

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію.