Лютий 21, 2014 0 2010 Переглядів

У Хмельницькому рукопокладено єпископа

     Звітно-виборна конференція обласного об’єднання  ЦХВЄУ відбулася 15  лютого у м.  Хмельницькому.  Ще на чотири роки старшим пресвітером області одноголосно було обрано Ростислава Мураха.

     На прохання членів конференції старші служителі братерства рукопоклали Ростислава Мураха у сан єпископа. Була звершена окрема молитва за переобраний керівний склад обласного об’єднання (заступників старшого пресвітера, пресвітерську раду), а також за Ростислава і Ларису Мурахів.

     За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, робота братерства в області ведеться досить активно. Нині на Хмельниччині функціонує 55 церков, кількість членів яких постійно зростає і  на сьогодні становить понад 2300 віруючих.

     Під час конференції старший єпископ поділився словом наставлення і дав інформацію про ситуацію у братерстві, та про останні події в Україні і дії керівництва церкви за нинішніх обставин. Михайло Степанович закликав віруючих посилити молитви за нашу державу.

     16 лютого Михайло Паночко відвідав церкву у Хмельницькому, пастором якої служить Павло Лучков, де проповідував на тему: «Чому християни втрачають радість», звершив молитву з оливопомазанням.

     Цього ж дня разом з єпископом  з Івано-Франківщини Юрієм Веремієм, Михайло Паночко побував на зібранні в новій Хмельницькій церкві «Благодать», яку очолює єпископ Ростислав Мурах. Тут  старший єпископ братерства проповідував на тему: «Блаженні чисті серцем, або духовна кардіологія». Співом на цьому служінні послужили гості – молодіжний хор з Івано-Франківщини.

Попередня Всім церквам християн віри євангельської України:
Наступна Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо загрози сепаратизму

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Блаженні миротворці» – під таким гаслом пройшла Всеукраїнська звітна конференція ЦХВЄУ

   26 березня 2015 року  відбулася чергова річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України.

Новини регіонів

«Місіонерство і благовістя залишаються ключовим напрямком служіння на Полтавщині» – Михайло Роман

Звітна конференція п’ятидесятницьких церков Полтавщини, що відбулася 27 лютого, мала