Грудень 30, 2013 1 587 Переглядів

У грудні відбулися звітні зустрічі працівників відділів ЦХВЄУ

     Протягом останнього місяця 2013 року обласні керівники відділів братерства збиралися разом для того, щоб підвести підсумки спільної роботи та затвердити плани на 2014-й.

     Так, 9 грудня у Києві в Молитовному будинку церкви по вул. Кар’єрна, 44, мали зустріч християни-підприємці ЦХВЄУ. «Ми обговорили результати цьогорічної всеукраїнської конференції підприємців, я прозвітував про поїздки до областей, проведені семінари, – повідомив після зустрічі завідувач відділу християн-підприємців Сергій Вінковський. – Під час спілкування ми загострили увагу на питаннях двосторонніх стосунків християн роботодавців і працівників. Біблія каже, щоб робітники корилися своїм начальникам, однак нерідко виникає проблема, коли християни переносять свої церковні, братерські відносини в сферу бізнесу. Якщо начальник і підлеглий з однієї церкви, то часто дисципліна чомусь кульгає. На питання: «Чому запізнився на роботу?», можна почути – «Та, я молився»… Тому розповсюджена думка серед підприємців, що краще працювати з невіруючими, ніж з віруючими. Біблія вчить іншому, і про це треба говорити в церквах».

     Серед тем, яких торкнулися під час засідання відділу підприємців – питання залучення інвестицій та порядності. Нагадали про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці і серед різноманіття можливостей та пропозицій, які обіцяють швидкий прибуток, треба бути особливо пильним, покладатися на принципи Священного Писання. Кожні стосунки мають бути підкріплені договором – це «страховка» на випадок виникнення суперечки. Ще одне питання – своєчасна виплата зарплати:

     «Біблія три рази в Старому Заповіті і один раз в Новому попереджає, що «плата робітника не повинна залишатись до ранку», що вона «кричить до Господа». Про благословення і чистоту у цьому питанні ми звершили молитву», – розповів Сергій Петрович. За його словами на звітній зустрічі запланували наступну Всеукраїнську конференцію християн-підприємців, яка відбудеться у 18 по 21 лютого 2014 року на Закарпатті. Центральна тема конференції: «Благословенний, щоб благословлять». Планується участь відомих спікерів та бізнес-тренерів.792_3

     ***

     17 грудня в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ. Зокрема на підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти братерства, а також керівники духовних навчальних закладів – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослів’я, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії «Благодать та істина».

     792_2Привітавши присутніх, завідувач Відділу освіти Віктор Вознюк надав слово старшому єпископу ЦХВЄУ Михайлові Паночку. «Ми всі розуміємо наскільки важливим є біблійне навчання, – сказав Михайло Степанович, прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:9. – Ніхто не зможе вичерпати Слово Боже до дна, в основі Якого Ім’я Ісуса Христа. Хочу дати вам, вчителі, декілька порад: людей треба вести на «пасовиська зелені», сила Церкви полягає в близьких стосунках з Христом, і саме в Ньому є вся доброта і багатство християнина» – передає прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ.

     Після спільної молитви слово взяв Віктор Вознюк, який говорив про відношення до ситуації, що склалася в Україні. «Публічна інформація – це тільки невелика частина «айсберга». І саме через незнання повної картини християнами сатані вдається вивести їх із рівноваги. Тому остерігаймося, щоб, аналізуючи політичні події, не зайти в зону осудження, де люди травляться неправдивою інформацією, і не надіймося на людей, а тільки на Бога», – резюмував спікер.

     Керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів прозвітували про роботу у році, що минув, а також про стан реалізації проекту «Засади віровчення ЦХВЄУ» та реалізацію посібника для служителів «Богослужбова практика ЦХВЄУ». По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких: порозуміння між різними школами та навчальними програмами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання для усіх проповідників братерства, питання майбутнього об’єднання церковної та академічної освіти, поїздка наступного року працівників Відділу освіти до Ізраїлю, а також дата наступної робочої зустрічі в Одесі.

     Після того адміністратор Відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник представив корисну друковану продукцію – щотижневик та календар-планувальник на 2014 рік. Секретар відділу Богдан Галюк обговорив з присутніми проблеми прес-служб обласних відділів освіти братерства, зауваживши як позитивні так і негативні аспекти служіння в інформаційному середовищі. Наприкінці зустрічі з числа освітян була створена робоча група, яка займеться написанням підручника для батьків, ініційованим комітетом ЦХВЄУ.

792_1

     Протягом грудня відбулися звітні зустрічі більшості інших відділів братерства, на яких були узгоджені дати всеукраїнських конференцій на рік наступний, та підведено підсумки роботи за рік, що минув.

Попередня У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ
Наступна В областях тривають звітно-виборні конференції ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…

Новини братерства

У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції

21-24 червня 2016 р. на Київщині пройшла всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ, яка цього року проходить під гаслом «Місіонерка ХХІ століття».

Новини братерства

На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ

Під час звітно-виборної конференції об’єднання церков ХВЄ Львівської області, що відбулася 8 лютого, на служіння старшого пресвітера обрали пастора Володимира Якиміва.