Січень 6, 2014 0 761 Переглядів

В областях тривають звітно-виборні конференції ЦХВЄУ

     Перед Новим роком у низці обласних об’єднань ЦХВЄУ відбулися звітно-виборні конференції. Під час них було озвучено підсумки роботи церков області за рік, а також шляхом голосування затверджено старших служителів області на наступні чотири роки.

     ДНІПРОПЕТРОВЩИНА. 14 грудня у місті Дніпродзержинську зібралися на конференцію пастори церков ХВЄ Дніпропетровської області. Делегати вислухали звіт єпископа обласного об’єднання церков ХВЄ Михайла Мокієнка та одностайно обрали Михайла Михайловича на наступний чотирирічний термін керування об’єднанням. 

795_6

Під час цієї конференції склала свої повноваження служитель із багатолітнім досвідом, завідувачка відділу дитячого служіння області Лідія Сопілкіна (у зв’язку з віком та станом здоров’я). Відповідальною за цю роботу однодушно було затверджено педагога Оксану Фурт.

     ДОНЕЧЧИНА. 20 грудня в місті Червоноармійську Донецької області відбулася звітно-виборна конференція під час якої єпископом обласного об’єднання на наступний термін у черговий раз обрали Анатолія Безкровного. Звітуючи про роботу за минулий рік, Анатолій Іванович зазначив, що в Донецькому обласному об’єднанні кількість церков примножилася ще на дві, і сьогодні становить 44. Чисельність членів сягнула понад три тисячі (3008 членів). Активна робота в області проводиться з дітьми та молоддю: у недільних школах займаються більш як тисяча дітей, батьки яких є членами церкви. Працює 9 недільних шкіл, в яких займаються діти з невіруючих сімей. В області діє 10 ребцентрів, де проходять реабілітацію понад сто людей. Також ведеться праця у 10 тюрмах, функціонує один дім для людей похилого віку.

795_5     ЛУГАНЩИНА. 21 грудня у місті Луганську під час звітно-виборної конференції старшим пресвітером області на наступний термін було однодушно переобрано Ростислава Величка, який виконував ці обов’язки і в попередній термін. Протягом 2013-го обласне об’єднання Луганщини збільшилося на одну церкву і на сьогодні налічує 15 громад. Праця на Божій ниві тут ведеться здебільшого молодими служителями, які приїхали працювати на Луганщину як місіонери. Попри непросту для євангельських церков атмосферу з кожним роком церква набуває у області все більшого авторитету.

795_8     ВОЛИНЬ. 28 грудня у місті Луцьку відбулася звітно-виборна конференція служителів церков ХВЄ Волинської області. Звітуючи, старший пресвітер області єпископ Михайло Близнюк (його теж було переобрано на наступний термін) повідомив, що за рік обласне об’єднання поповнилося трьома помісними церквами. На сьогодні в області налічується 200 церков. За рік водне хрещення прийняли 796 нових членів і сьогодні громади області налічують 19060 членів. Це другий за чисельністю показник після Рівненської області. Протягом року, що минув, було відкрито два нових молитовних будинки, а ще дев’ятнадцять знаходяться на стадії будівництва, а загалом у Волинській області сьогодні функціонує 169 молитовних будинків. У церквах служить 216 пресвітерів, яким допомагають 397 дияконів.

     Протягом року проводилася робота у різних напрямках служіння (семінари, консультативна допомога та ін.) Добре працює молодіжний і дитячий відділ, відділи освіти, милосердя тощо. Першим заступником старшого пресвітера був обраний пастор Василь Паламарчук, також було затверджено шість регіональних заступників. Делегати конференції, яких з’їхалося до Луцька близько трьохсот, дали позитивну оцінку роботі обласної об’єднання та звершили молитву за обране керівництво.

     Усі згадані конференції відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який брав участь у спілкуванні та служив Словом Божим. Після звітно-виборної конференції в Луцьку він разом зі старшими служителями відвідав зібрання, що проходило в молитовному будинку церкви «Христа Спасителя», де проповідував на тему «Господь чекає плоду». А в другій половині дня – служіння в с. Олика, Луцького р-ну. Віруючі з цікавістю вислухали інформацію про життя братерства, про загальну ситуацію в країні.

     Звітно-виборні конференції відбудуться також і в інших областях України.

Попередня У грудні відбулися звітні зустрічі працівників відділів ЦХВЄУ
Наступна Михайло Паночко про Євромайдан: «Це не протистояння між політиками, а сутичка правди з неправдою»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

   24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

Новини братерства

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей  УЦХВЄ виступила із зверненням  щодо проблеми сурогатного материнства

  ЗВЕРНЕННЯ Української Церкви Християн Віри Євангельської щодо проблеми сурогатного