Старший єпископ ЦХВЄУ взяв участь в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі
29 Липня, 2013 1056 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ взяв участь в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

      27 липня у столичному палаці «Україна» відбулася урочиста академія  з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі, участь у якій взяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, глави інших українських церков, гості з закордону. Із промовою до присутніх витупив Президент України Віктор Янукович.

      «Прийняття християнства як державної релігії було доленосним історичним актом, який вивів Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначив її місце у колі християнських держав, дав могутній поштовх для розвитку нової якості та змісту культури, політичних і громадських інститутів, – зазначив Президент. –  Сьогодні приємно відзначити високий рівень співпраці між різними релігійними спільнотами. Передусім це стосується діяльності Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Її досвід діалогу, здатність знаходження спільних позицій зі складних питань заслуговують на найвищу повагу…Високу шану і вдячність адресуємо також очільникам церков і релігійних об’єднань України… Ми не допустимо використання церков деякими політичними силами у своїх вузьких інтересах. Це стосується також і закордонних центрів, які через релігійні організації інколи прагнуть впливати на внутрішньополітичну ситуацію в Україні. Адже йдеться про питання національної безпеки держави».

      Віктор Янукович також зауважив, що сьогодні церква і держава в Україні мають більш активно виступати партнерами у справі соціального служіння.

      «Закликаю усі органи влади, представників бізнесу разом з духовенством активніше допомагати обездоленим і нужденним. Слід посилити увагу до підтримки інституту сім’ї, виховання молоді, опікою охопити сиріт, людей у місцях позбавлення волі» – підкреслив Президент.

      Під час урочистості прозвучали духовні твори у виконанні провідних українських  камерних хорів та  відомих гуртів і виконавців.

Попередня ЮВІЛЕЙНІ ПОЦІЛУНКИ
Наступна Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Івано-Франківську посвятили Дім молитви церкви «Воскресіння»

Християнська громада УЦХВЄ «Воскресіння» утворилася в одному із житлових мікрорайонів

Новини братерства

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.

Новини братерства

Церкви ХВЄ в Росії чекають духовної підтримки з України

Святкові богослужіння з нагоди 25-річчя церкви відбулося 23-24 листопада у місті Тамбові (Російська Федерація). На святкування віруючі запросили до себе гостей із України.