Липень 29, 2013 0 665 Переглядів

Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

     29 липня відбулася зустріч завідувача Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрія Кулакевича з пастором Один Цолмоном із Монголії, який прибув до України з ознайомчим візитом і протягом тижня знайомився з досвідом служіння ЦХВЄУ та зокрема Київського Біблійного інституту.

     «Я навернувся до Господа 20 років тому і зразу ж почав Йому служити. Як пастор, я багато проповідував про місію у нашій церкві, і позаминулого року сам поїхав місіонером до Калмикії. І замість поїздки на святкування двадцятиліття євангельської церкви в Монголії  я приїхав до України. Мета євангельських християн Монголії, що об’єднані в Союзі церков євангельської віри Монголії – проповідувати Благу Звістку всім народам, що були розкидані від часів Чингізхана по різних землях», – розвідає  пастор Цолмон. 

   За словами гостя ще в 1990 році в Монголії не було жодного християнина, сьогодні їх  вже  близько 300 тисяч, що складає майже 10 відсотків всього населення країни. Союз церков налічує понад тисячу  громад, тільки в Улан-Баторі їх близько 400.  Станом на сьогодні немає жодного міста де не було б церкви, а християни є навіть в кожному селі.

      – Ми дякуємо Богові за це! Зростає соціальна значимість християнства. В газетах ви не раз прочитаєте оголошення: «Запрошуємо на роботу християн». І це в країні, де домінує буддизм. Наших віруючих запрошують працювати в органах влади та інших суспільно важливих посадах. Є багато, так би мовити, «таємних учнів» подібних до Никодима, хоча багато відомих діячів науки, мистецтв чи артистів відкрито сповідують свою віру.

691a      Як зазначив після зустрічі Юрій Кулакевич, законодавство про релігійну свободу в Монголії навіть більш сприятливе, ніж українське, яке ми завжди вважали зразковим.

     – Ми приємно здивовані, що так багато доброго відбувається в цій Азійській країні. Пастор Цолмон засвідчив прагнення монгольської Церкви благовістити не тільки монголомовним народам, але й усій Росії та Азії. Разом з ректором КБІ Сергієм Манелюком ми обговорили можливі напрямки об’єднання зусиль та ресурсів для кращого благовістя в регіонах, де працюють українські та монгольські місіонери, – розповів Юрій Кулакевич.

Попередня Старший єпископ ЦХВЄУ взяв участь в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі
Наступна Київський чоловічий камерний хор взяв часть у фестивалі духовної музики та співу на Співочому полі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю

13 листопада старший єпископ Михайло Паночко прийняв участь в зустрічі посла Ізраїлю Реувен Дін Еля зі священнослужителями Євангельських Церков і об’єднань України, що відбулася в Посольстві Ізраїлю в Києві.

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.