Травень 1, 2023 0 379 Переглядів

Життя у пеклі війни: волонетри з Рівненщини відвезли допомогу військовим та цивільним у найгарячішу точку країни – Часів Яр і Бахмут

“Наразі тут знаходиться близько двох тисяч людей. Чому ми допомагаємо їм? Що нас мотивує? Бо так навчає нас Христос», – коментує поїздку пастор, волонтер Стас Мілтанов.

 У благодійній справі взяли участь фонд «Україна наш дім», фонд «Ми з Україною», церкви «Благодать» м. Вараш, с.Щоків та Собіщичі, друзі зі США, при постійній підтримці Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ, а також народного депутата Віктора М’ялика.

Часів Яр – місто в Україні, в Бахмутському районі Донецької області.

Ситуація довкола Бахмута, який намагаються утримати військові ЗСУ, дуже напружена. Сусідні населені пункти – як Часів Яр і Калинівка – під постійним вогнем.

До того ж там багато гуманітарних проблем. І поки українські бійці відбивають росіян, рятувальники евакуйовують цивільних, чиє життя вже стало просто нестерпним.

Щоденні вибухи змушують жителів залишатись у підвалах по кілька діб. У місті майже не працюють магазини, загарбники обстрілюють житлові будинки, проте є змога отримати гуманітарну допомогу.

Попри все, Часів Яр тримається і протистоїть російським окупантам. Християни УЦХВЄ роблять все можливе для підтримки України!

Олександр ГЕНІШ

Дивитися сюжет:

Попередня Молодь церкви села Заруддя, що в Збаразькому районі на Тернопільщині, активно служить дітям
Наступна «Ми вирішили розпочати нове життя з Богом», - у Монастириськах переселенці знайшли другий дім (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

  У Київському Біблійному інституті за підтримки відділу освіти 13 травня 2016 р. відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.

Новини братерства

Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)

  У липні-серпні  п’ятидесяницькі громади в Україні традиційно проводять святе

Новини братерства

30 років життя Церкви в умовах незалежності: згадуємо шлях, аналізуємо та робимо висновки (ЧАСТИНА 2)

Продовження. Початок матеріалу тут. Влітку 1997 року у таборі, неподалік