Червень 24, 2022 1 869 Переглядів

«Наша справа молитися за людей, допомагати і проповідувати їм, тоді будемо бачити пробудження» – Олександр ПОПЧУК

21-22 червня на базі місії «Добрий Самарянин» у Рівному відбулася Всеукраїнська конференція благовісників. Десятки служителів з’їхалися з різних куточків України, щоб проаналізувати служіння служіння, обговорити виклики сьогодення, обмінятися досвідом та спланувати роботу на майбутнє. Подібні конференції проводяться щороку і мають велику ефективність для служителів Євангелія.

Впродовж двох днів лунало слово підбадьорення, наставлення та заохочення до благовісницької праці.

Відкрив конференцію директор Департаменту благовістя Олександр Попчук. «Людям треба подати надію. Тим паче, що проблем сьогодні в людей стало більше. Коли приходять потрясіння, зазвичай, це привертає серця людей до Бога. Наша справа молитися за таких людей, допомагати й проповідувати. І тоді будемо бачити пробудження», – запевнив Олександр Іванович.

Словом ділились також завідувачі відділів благовістя в областях.

Після обіду до учасників конференції звернувся старший пресвітер Рівненського  обласного об’єднання Олександр Коток. Він подякував служителям за працю і заохотив продовжувати справу проповіді Євангелія в Україні: «Основним елементом збудування християнської віри є проповідь Божого слова. Саме через проповідь більшість людей чує вістку про спасіння. Чудово, коли ця вістка супроводжується ще й благими ділами – тоді люди більш відкриті до слухання. Христос розпочав своє служіння з проповіді; до проповіді Він закликав також і в останні хвилини Свого перебування на цій землі», – зауважив Олександр Адамович.

Наступного дня на конференцію завітав перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Служитель розповів про обставини, в яких опинилися церкви у центрі та на сході України, про їхню працю. Також наголосив на тому, що важливо не згубити євангелізаційної складової під час гуманітарного та соціального служіння, яке активно надає нині Українська Церква Християн Віри Євангельської.

Опісля слово мав завідувач відділу благовістя в області Ростислав Боришкевич: «Моє серце стискається від болю, коли я бачу, як гинуть люди без Бога. Ми намагаємось допомогти тим, хто страждає, кого особливо торкнулася війна – допомагаємо з евакуацією, надаємо гуманітарну допомогу, забезпечуємо одягом та продуктами. Але не менш людина потребує Євангелії – Благої вістки, слова надії та життя. Ми покликані нести людям мир, говорити про спасіння, яке в Ісусі Христі», – зазначив Ростислав Антонович.

Хоч і складний час в Україні, однак, справа благовістя продовжує звершуватися. До прикладу, лише в останні місяці для потреб нашого народу було надруковано 100 тис. Євангелій. Планується друк ще 30 тис. Нових Завітів.

 Бог працює з українським народом! Бог любить, хоче і буде спасати! «Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасенний. Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, про Кого не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра» (Рим.10:13-15)

Олександр ГЕНІШ

Попередня При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення -ВРЦіРО
Наступна «На зустрічі з єврокомісаром ЄС Олівером Варгеї ми намітили перспективи співпраці в гуманітарній сфері» - Анатолій Козачок

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Під Києвом розпочали будівництво нового центру реінтеграції та адаптації

У суботу,  27 березня, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав

Новини братерства

Анатолій Козачок: «В Україні потрібен рамковий закон про благодійність, час державі поділитися важелями впливу з церквами»

     Про це старший пресвітер церков ХВЄ Києва заявив під час зустрічі представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій з…

Новини братерства

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».