Лютий 13, 2014 0 965 Переглядів

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

   «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини стали їхніми щоденними супутниками. Омріяне народження дитини мало бути найбільшою радістю в житті подружжя, проте обернулося гірким розчаруванням.

    Від початку і до останньої сторінки повісті інтригу тримає динамічний сюжет. Незрозуміла ситуація, в якій опинилися Ліза і Марко, круто змінила не тільки їхнє життя, але й життя їхніх родичів та всіх, хто відвідував церкву з символічною назвою «Боже прощення».

    Як могло статися, що в українській християнській сім’ї народилася чорношкіра дитина? Як далі з цим жити? Втрата, порожнеча, апатія, зневіра, обурення, ненависть… Що відчуває зраджена людина? До кого звернутися за порадою в часи найважчого випробування? Де знайти силу для прощення? Відповіді на ці питання шукайте на сторінках книги.

    Автор Богдан Галюк – християнський проповідник та журналіст з Івано-Франківська. Засновник та головний редактор християнської молодіжної газети «Рибка» (2004-2012 рр.), редактор всеукраїнської газети «Експрес» (2008-2010 рр.), секретар відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України (з 2011 р.)

    Вперше автор публікував повість частинами протягом 2011-2012 рр. на сторінках християнської молодіжної газети «Рибка» під псевдонімом Юрій Покорський.

823-1    «Ця історія – один із безлічі проявів Божої вірності щодо людей. Відповіддю на цю вірність може бути тільки взаємна вірність, – каже автор, презентуючи читачам свій твір. – Вірність Богові. Щохвилини, день у день,  місяць за місяцем, рік у рік. Проста вірність. Навіть не віра з її можливостями пересувати гори. Бо в часи глибокого сумніву, коли єдиними словами будуть: “Господи, допоможи моєму невір’ю”, саме вірність покаже, до кого звернутися з проханням.

    Без вірності неможливо прийти до справжньої віри. Божа вірність здатна множитися в людських душах, шукати відголоски в найтемніших закутках її зболілого єства, проліском пробивати зледеніле через гріх переконання. І навіть найменший відблиск Його вірності здатен нагодувати тисячі людей, як п’ять хлібів та дві риби нагодували натовп зголоднілих євреїв».

     Галюк Б.П.

     Вірність. – Івано-Франківськ.: 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ, 2014. 80 с.

     Замовити книгу можна за телефонами:

     – офіс Відділу освіти ЦХВЄУ (+3 (068) 899-19-06 – Марія)

     – офіс Медіаслужіння ЦХВЄУ (+3 (097) 751-23-77 – Анатолій)

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня Пасхальну версію фільму «Суперкнига» можна замовити для проведення Великодньої євангелізації
Наступна Пасхальна версія мультфільму «Суперкнига»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.

Новини братерства

День, коли Небо раділо – 19 січня у церквах столиці відбулося водне хрещення

У Києві обіцянку Богу доброї совісті дали десятки нових членів Господньої сім’ї. Так в домі молитви церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївські, 57) водне хрещення приймали віруючі трьох церковних громад.

Новини братерства

У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн

3 листопада в багатьох церквах здійснювали служіння хліболамання. А також звершили молитву про гнану Церкву у різних куточках світу.