Липень 10, 2015 1 1313 Переглядів

Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об’єктиві»

     В четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував книгу на молодіжному фестивалі в Малині.

     Посібник для молоді «Юність в об’єктиві» підготовлений спільно двома відділами Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює 22 найважливіші теми для успішного життя молодого християнина.

     Вислів Ісуса Христа про те, що ми не від світу цього, по-справжньому починаєш розуміти лише тоді, коли в серці зацарює Господь. Долати цьогосвітні спокуси і правильно реагувати на виклики сьогодення нелегко, особливо в молодому віці. Однак необхідно, оскільки це – запорука ефективного життя в Ісусі Христі.

     То як цьому навчитися? Як правильно будувати стосунки – з батьками, друзями, у школі і на роботі, але насамперед – з Ісусом Христом; як правильно свідчити про свою віру; правильно благовістити; як знайти своє служіння в Господі – на ці та багато інших важливих запитань ти знайдеш відповідь у цьому посібнику.

     «Молодь – це не майбутнє, а сьогодення Церкви Христової! І тому ми повинні подбати про нього.

     В наші дні молоді люди перебувають під постійним тиском збоку світської системи світу, великих можливостей, які пропонує демократичне суспільство, різноманітних спокус, Інтернету, а також перешкод в реалізації своєї особистості.

     Десятки років працюючи з молоддю, я помітив, що найякісніше допомогти молодим людям ми можемо, зійшовши на їхній рівень.

     Даний підручник – це намагання відверто поспілкуватися з людьми, які тільки починають доросле життя, відверто поговорити про їхні проблеми та виклики.

     Даний проект посібника для молоді «Юність в об’єктиві» реалізується у співпраці Відділів освіти та молоді нашого братерства. І ми сподіваємося, що він буде корисним, принесе практичні поради та допомогу і дасть можливість молодим людям розібратися у непростих ситуаціях життя», – зауважив у передмові до книги керівник Відділу молоді Церкви ХВЄ України Богдан Левицький.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України розпочав свою роботу
Наступна Тисячі учасників молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до Президента України про захист сімейних цінностей

Вам також може сподобатися

Історія цервки

У Луцьку святкують 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ (відео)

У травні виповнюється 90 років від об’єднавчого з’їзду хрещених Святим

Новини регіонів

У селі на Черкащині пастор церкви вручив планшети в подарунок 18 школярам

У селі Руська Поляна на Черкащині віряни «Української Християнської Церкви»

Новини братерства

У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

18 березня на Поділлі офіційно з’явилося ще одне місце для молитви. У Хмельницькому відбулося урочисте відкриття церкви ХВЄ «Благодать Христа». Близько двох сотень осіб прийшли розділити радість із подолянами.

Пастор новоствореної церкви, старший пастор Хмельницького обласного об’єднання Ростислав Мурах, доручивши перерізати символічну червону стрічку старшому єпископу Церкви ХВЄ Михайлу Паночко, запросив усіх до молитовного будинку.