Вересень 28, 2022 0 384 Переглядів

Олександр Озеруга продовжить служіння старшого пресвітера у церквах Київщини

Делегати звітно-виборчої конференції Київського обласного об’єднання (КОО), що відбувалася 17 вересня у церкві «Соборна» в с. Софіївська Борщагівка, на черговий термін обрали старшим пресвітером Олександра Озеругу. 

На початку конференції пастори здійснили молитву подяки Богу за деокупацію Київської області. «Війна – це час перевірки своїх глибинних переконань, віри, утвердження дійсно важливих практик. У нових умовах потрібно визначати пріоритети», – підкреслив Олександр Озеруга у своєму виступі.

Робоча частина конференції пройшла під головуванням першого заступника старшого єпископа УЦХВЄ Анатолія Козачка. Як було зазначено, наразі на Київщині діє 43 зареєстровані церкви, ведеться  благовісницька праця та  масштабна соціальна робота.

Служитель Василь Гуцало розповів, що посібник для підготовки до хрещення, виданий управлінням освіти КОО є хорошим інструментом для праці та має попит за межами області. Також вдалося видати буклет «Що говорить Біблія про війну», який розповсюджується разом із продуктовими наборами. Є намірах підготувати методичку для служіння людям, які постраждали внаслідок війни.

Розвивається і робота сімейного служіння, яке в області очолює пастор Сергій Манелюк. Минулого року провели декілька семінарів, а також пасторську сімейну зустріч. У планах – сформувати команди сімейного служіння в церквах різних районів Київщини. А також провести навчальний  курс першої психологічної допомоги сім’ям, які отримали травми від війни.

Керівник управління молоді КОО Олег Богомаз розповів, що в області  790 осіб відвідують молодіжне служіння. Молоддю проведено 15 таборів, понад 30 євангелізацій та реалізовано інших проєктів. Організовано та проведено обласну молодіжну конференцію та фестиваль під час якого юнаки та дівчата отримували хрещення Духом. 3 24 лютого молодь активно працює на волонтерському фронті.

Розвивається місіонерство. Зокрема місіонери відкрили нову церкву у місті Кагарлик.

Зміни відбулися у складі обласної ради. Першим заступником старшого пресвітера обрано пастора з Броварського району Івана Коханевича. Секретарем обрано пастора-місіонера Євгена Арешкіна. Головою ревізійної комісії обрано пастора Василя Хижняка.

У завершальній промові Анатолій Козачок закликав присутніх  пізнавати Ісуса Христа, який є для нас більше ніж Учитель, Він є Господь і Бог. А також привітав новообраних служителів, та побажав їм завжди перебувати у Божій волі.

Вадим Корольчук

Попередня Як будувати інформаційну стратегію церкви та відповідати на виклики сучасності, вчилися учасники медіа-ретриту на Київщині
Наступна Студія «Крок назустріч» розпочала проєкт «Історії війни»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полтавчани відзначать Великдень євангелізаціями, гостинами та ходою

У понеділок 22 квітня відбулася зустріч служителів сходу Полтавщини, на

Новини братерства

Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розповів подробиці зустрічі глав Церков з Президентом України.