Березень 17, 2015 2 725 Переглядів

Київське міське об’єднання планує і далі використовувати по максимуму всі можливості та ресурси

 

     Річна звітно-виборна конференція Київського міського об’єднання церков пройшла 14 березня 2015 р. на базі церкви «Філадельфія».

     Під час навчальної частини конференції словом ділилися пастор церкви «Фавор» Сергій Бевзенко про особисте благовістя та відповідальний за розвиток тюремного служіння в структурі соціального відділу ЦХВЄУ В’ячеслав Когут про благовістя в сучасних умовах.  Після кожної з проповідей дискусії змогли виявити ще багато важливих деталей означених тем. На думку В’ячеслава активне благовістя сьогодні  – це виходити за межі церкви: «У нас під час заходів не може бути просто водій, наш водій – євангеліст. Він має поводити себе так, щоб люди, яких він возить, запитали: «Чому ти це робиш?» Атмосфера Царства Божого – єдине, що найкраще змінює сприйняття церкви невіруючими людьми, та спонукає їх до вибору Христа». Учасники конференції  дійшли спільного рішення – нинішній рік присвятити благовістю!

     Після хорошої, дуже мотивуючої частини служіння Слова, звітна частина пройшла дуже легко і лаконічно. Старший пресвітер Анатолій Козачок наголосив зокрема, що за останні чотири роки кількість членів у церквах міського об’єднання зросла майже на 1000 душ. Віруючі столиці зібрали та направили на схід понад 80 тон гуманітарної допомоги, а також зібрали фінансової допомоги на суму  500 тисяч гривень. Направили 20 тон допомоги військовим в зону АТО, прийняли близько 400 переселенців (у т.ч. транзитом), 60% з них діти. Понад 20 військових капеланів –  члени київських церков, це найбільший показник серед усіх обласних об’єднань ЦХВЄУ.

     На наступний  чотирирічний термін головою міського об’єднання було знову обрано пастора церкви «Філадельфія» Анатолія Козачка, його заступником – пастора церкви «Сілоам» Сергія Вознюка, секретарем – пастора церкви «Фавор» Сергія Бевзенка, скарбником – пастора церкви «Міжнародна християнська Асамблея» Володимира Коваля. Також делегати затвердили відповідальних за відділи міського об’єднання, схвалили ідею створення відділу медіа служіння та ряд інших ініціатив.

     Із заключним словом настанови до служителів столичних церков звернувся перший заступник старшого єпископа Микола Синюк, який закликав братерство до молитви та поблагословив на подальшу плідну роботу на ниві Божій.

Попередня Церкви Києва та області – 2014 був роком будівництва, благодійності і благовістя
Наступна Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

     Глави трьох українських церков оприлюднили своє звернення щодо мирного розв’язання кризи в Україні…

Новини братерства

Служителі церков закликали приєднатися до руху «#Не_мовчіть» на захист церкви ХВЄ у м. Бахчисарай

     На початку грудня церкві «Голос надії» у м. Бахчисараї заборонили збиратися у власному Домі молитви по вул. Ракицького, 29.

Новини братерства

Як розпоряджатися фінансами вчилися молодіжні служителі церков під час конференції «Елементи лідерства»

19-20 квітня 2019 р. у Києві відбулася друга щорічна конференція молодіжних лідерів та служителів УЦХВЄ «Елементи лідерства».