Грудень 24, 2022 0 413 Переглядів

У Ковелі звершили молитву-покаяння та благословення щодо єврейського народу

23 грудня 2022 року в Ковелі (Волинь) відбувся захід під назвою «Молитва покаяння та благословення». Суть дійства полягала в тому, аби від імені сучасників звершити молитву-покаяння перед Богом за вчинені провини стосовно євреїв та поляків, які до Другої світової війни проживали у цій місцевості. Організатором стала рада церков Ковельського району.

«Дивлячись на ситуацію в нашій країні, коли люди згуртувалися щоб підтримувати один одного, ми, разом з тим, повинні визнати і помилки в історії нашої країни — сказав заступник старшого пресвітера Волинського об’єднання УЦХВЄ, пастор ковельської церкви Олександр Колотюк. — Україна стоїть в перших рядках країн, де знищувався єврейський народ. Ось така негативна історія. У Біблії стосовно цього Божого народу сказано: «І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!» (Буття 12:3)».

«Благословення неможливе без покаяння та прийняття правди, правди, такою якою вона є» — наголосив Олександр Лукашук, настоятель парафії храму Святої Анни, РКЦ в Україні.

Подія відбулася у ковельському народному домі «Просвіта» за підтримки місцевої влади та за сприяння представників духовенства різних конфесій регіону.

Джерело: сайт Волинського об’єднання УЦХВЄ

Попередня Навчання для навчаючих: курси для проповідників УЦХВЄ Волині
Наступна «Ісус зцілить рани й допоможе піднятись Україні» - Різдвяне привітання Михайла Паночка

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв'ю

Як плідно благовістити в час карантину? – Олександр Попчук

Наша розмова з директором департаменту благовістя Олександром Попчуком відбулася в

Новини регіонів

У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням

9 травня у Рівненській церкві «Божого спасіння» богослужіння було по-особливому

Новини регіонів

Евангельское движение на Днепропетровщине


Михаил Мокиенко, кандидат исторических наук

Веков настала перемена, когда на землю Ты сошел

В этом году томаковская церковь «Возрождение» празднует 120 летие. Когда мы празднуем такие даты, то мы хотим, чтобы верующие люди научились думать, а думающие люди научились верить.