Грудень 24, 2022 0 424 Переглядів

«Ісус зцілить рани й допоможе піднятись Україні» – Різдвяне привітання Михайла Паночка


Дорогі сестри й брати,  сердечно вітаю вас з чудовим святом Різдва Христового!

Цей день приносить радість і мир у наші душі.

Пророк Ісая писав: «Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру» (Ісая 9:6).

За 700 років наперед пророк пише в теперішньому часі та двічі підкреслює – Ісус народився для нас. Це свідчення величезної Божої любові до людей. Отець Небесний послав свого Сина у цей світ не засудити й не покарати нас, але щоб ми отримали його дивний мир.

Я вітаю вас з цим чудовим святом! Давайте в різдвяні дні роздумувати над пророчими словами – Ісусе, Ти прийшов до мене, щоб дати мені мир і життя з подостатком.

Вірю, що Бог благословить тих, хто приходить до Князя Миру і прислухається до порад  Дивного Порадника.

Бажаю, щоб у прийдешньому 2023 році, закінчилася війна. Щоб спокій і радість Різдва опанували кожне серце. Ісус зцілить рани й допоможе піднятись Україні. Бо Він є Отець вічності, Бог сильний допомогти нам! Ми в це віримо, надіємось і Його прославляємо.

Христос народився! Славімо Його!

Попередня У Ковелі звершили молитву-покаяння та благословення щодо єврейського народу
Наступна «Реформатори до Реформації» - Джон Вікліф, Ян Гус та інші діячі пізнього Середньовіччя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

      На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

Новини братерства

Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Засідання Молодіжного Комітету ЦХВЄУ що відбулося 13 лютого 2013 р.під головуванням завідувача відділом молоді ЦХВЄУ, пастора Богдана Левицького мало на меті …

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.