Травень 16, 2012 0 1401 Переглядів

Що робити з підлітками у церквах?

Доброю традицією стало те, що під час травневих вихідних, дитячі працівники ЦХВЄУ збираються на всеукраїнську конференцію. Кожного року конференція проходить в новому місці, що дозволяє побувати в різних  куточках України та познайомитися із служіннями помісних церков.  Цього року зустріч проходила в мальовничому Закарпатті,  у місті Ужгороді. Хоч нелегкою була дорога, але природна краса краю, незвичне цвітіння сакури та щира гостинність господарів допомогли забути про втому і створили незабутню атмосферу хорошого настрою та бажання спілкуватися і ділитися досвідом.
Учасниками конференції були дитячі працівники церков ХВЄ, з двадцяти областей України. Зустріч, яка проходила з 29 квітня по 1 травня 2012 року, була присвячена обговоренню роботи з підлітками в церквах ХВЄ. Ключовими словами конференції стало місце з Святого Писання: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї» Прип.22:6. Три дня всі присутні мали можливість навчатися, ділитися досвідом, обговорювати та дискутувати про проблемні питання щодо служіння підлітків в помісних церквах.
Під час круглих столів, в робочих групах було піднято для обговорення проблемні питання відносно організації підліткового служіння в церквах. Говорили про те, скільки підлітків залишається після недільної школи в церкві; чи легко подружитися підліткам з молоддю; які проблеми сьогодні виникають у спілкуванні підлітків з батьками, з служителями та ровесниками; як організувати консультування та душеопікунство підлітків, і т.ін.
Всі учасники мали можливість поділитися власним досвідом роботи серед підлітків та розповісти про різні методи роботи, проаналізувати підліткове служіння в регіонах та виявити сильні та слабкі його сторони, обговорити плани розвитку. Активне обговорення питань підліткового служіння допомогли учасникам конференції отримати відповіді на власні питання, знайти необхідні поради, про що вони свідчили на закінчення конференції і дякували Господу.
Конференція закінчувалася словами заохочення до служіння підліткам та з побажаннями працювати, об’єднуючи свої зусилля із працівниками інших відділів (молодіжного, сестринського, євангелізаційного) та з батьками. Звернули увагу на те, щоб залучати підлітків до служіння в помісних церквах та допомогти їм знайти друзів серед молоді в церкві. Разом зі служителями церков вести служіння так, щоб підлітки ніколи не залишалися поза навчанням та церковним спілкуванням, а підлітковий вік продовжувати до 15 чи 16 років.
Просимо молитися про те, щоб наші підлітки формувалися в церкві як послідовники Христа та служителі Божі.

Зав. відділом дитячого служіння Оніщук Лариса


Попередня Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово
Наступна Євангельські Церкви виступають на захист традиційних сімейних цінностей

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

Дитячі євангелізаційні проекти – 2013 рік (фотозвіт)

Більш як 860 дітей і понад 300 батьків протягом цього літа стали учасниками дворових дитячих євангелізаційних таборів і спортивних майданчиків.

Служіння дітям і підліткам

22-24 серпня відбудеться навчання лідерів дитячого служіння

     З ласки Божої, плануємо провести наступну сесію навчання

Служіння дітям і підліткам

Євангелізація в служінні дітям

24-25 лютого 2012р. відділ дитячого служіння ЦХВЄУ провів конференцію  для працівників, котрі задіяні в євангелізації дітей різних регіонів України. Більше тридцяти учасників приїхали на зустріч, щоб спільно помолитися та обговорити різні форми  євангелізаційної роботи серед дітей.