Серпень 12, 2013 0 2056 Переглядів

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

     З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1).

   Хід конференції не відрізнявся оригінальністю від вже традиційного малинського формату – за винятком, хіба що, спортивних змагань, від яких консервативна Волинь все ще утримується. Ранкове та вечірнє богослужіння, тематичні семінари, вечір пісні, час для спілкування – ось приблизний графік двох з половиною днів форуму.

     Основними спікерами з’їзду були Ростислав Шкіндер із семінаром «Мудрість» та Ростислав Мурах, що дав «Практичні поради для духовного зростання».

     Впродовж конференції для молоді служили здебільшого місцеві служителі, зокрема старший пресвітер Волині єпископ Михайло Близнюк, єпископ Степан Веремчук, заступник старшого пресвітера Василь Паламарчук, заступник старшого єпископа України, єпископ Микола Синюк, пастор місцевої церкви Петро Янюк та інші. Крім того з’їзд відвідали гості, серед яких: євангеліст Петро Радчук (США), євангеліст Річард Міхальскі (США), пастор Леонід Калинюк (США), старший пресвітер АР Крим Павло Федорук, місіонер Іван Серт (Болгарія), пастор Леонід Бак (Росія) та інші.

     Завершуючи з’їзд єпископ Микола Синюк побажав молоді: «Кожному з нас дана благодать в міру Христового дару. Молоді люди, потурбуйтеся перед Богом, поговоріть із Ним у цій молитві. Не дайте своєму шлунку три дні хліба! Але потрудіться над тим, щоб знати, який дар Господь дав вам, і чим ви б могли бути корисні у Його церкві!»

    Третій з’їзд волинської молоді відзначився гарною організацією, змістовними семінарами та позитивними враженнями, про що свідчать вдячні відгуки кількох десятків опитаних делегатів. Серед висловлених побажань було, зокрема, продовження тривалості майбутніх з’їздів.

     Прес-служба місії «Голос надії»


Попередня Заява Всеукраїнського Союзу ЦХВЄ щодо діяльності Володимира Мунтяна
Наступна Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння
Новини братерства

«У фокусі – робота з переселенцями, пораненими воїнами, молоддю» – нотатки з облаcних конференцій у Запоріжжі та Каменському

   10-11 березня 2017р. відбулися річні звітні конференції церков ХВЄ у двох південно-східних областях України…

Новини регіонів