Вересень 18, 2013 0 685 Переглядів

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

    28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

    Зібрання обіцяє бути насиченим і повчальним. Словом настелення з молоддю будуть ділитися пастори Богдан Левицький, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Тарас Герасимчук, Юрій Кулакевич. Служителі вчитимуть як молодій людині розрізняти і вибирати між світлом і темрявою, між духом і тілом, між добрим і кращим, між постмодерністським і Біблійним світоглядом.

    На конференцію зберуться  молоді християни віри євангельської  з міста Києва та  Київської, Черкаської,Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

    «Приїздіть і запрошуйте з собою друзів! Ми з радістю чекаємо на вас в Києві! Братній прийом та хороший обід гарантуємо» — говорить молодь київських церков.

    Початок об 11.00.

Попередня Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»
Наступна Місія «Добрий самарянин» опублікувала звернення до громадськості не допустити передачу у власність УПЦ (МП) приміщення, в якому розташована Місія та церква ХВЄ «Воскресіння»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відбувся випуск місіонерської школи місії “Світло для народів”

24 серпня 2012 року відбувся випуск Міжнародної місіонерської школи, що була організована місією «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

У Києві завершилася перша сесія десятої Школи «Агапе»

19 жовтня завершилася тижнева сесія десятої Біблійної школи «Агапе», що пройшла на базі Київського Біблійного інституту. Цього року на навчання приїхало більш як 30 студентів: п’ятеро з Білорусі, один з Росії, всі інші – з різних куточків України. Це люди, які на практиці знають що таке робота з дітьми-сиротами.