Травень 19, 2017 0 2332 Переглядів

Лідери молодіжного служіння братерства випробували «Корейське чудо»

      На початку травня  група молодіжних пасторів на чолі із завідувачем молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким відвідала Південну Корею.

     Програма перебування включала зустрічі з християнськими лідерами та освітянами, пасторами, медійниками та професіоналами в інших сферах. Важливою віхою був візит до центру миру та надії Ganghwa Peace Observatory, куди для молитви про возз’єднання обох частин народу – Південної та Північної Кореї – вже десятиліттями з’їжджаються тисячі вірян. «В електричці між столицею та аеропортом постійно транслюють відео про проблемні стосунки з сусідами під загальним лозунгом: ми знаємо правду, Японія знає правду, світ знає правду» –  розповідає один з членів делегації, завідувач Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ пастор Юрій Кулакевич.

     Минулого року 55 тис. корейських церков погодилися виділяти 1% свого річного бюджету для допомоги північним братам. При найпершій нагоді фонд буде спрямовано на відновлення шкіл, лікарень та інших об’єктів. «Найбільша у світі п’ятидесятницька церква з Йоідо (засновник – Давид Йонги Чо) спорядила та доправила до Північної Кореї 23 двадцятитонних вантажівок з кардіоклінікою. Місцеві держслужбовці все прийняли, лише примусили змінити табличку, щоб там не було слова «Євангельська» а просто «Клініка доброго серця».

     Корейці шанують свою історію та з захопленням і вдячністю розповідають як Євангеліє змінило їх життя. Наприклад, особливе кладовище в Сеулі – 417 місіонерів, 55 дітей місіонерів поховано на Кладовищі іноземних місіонерів в Janghwajin. Понад тисячу двісті дітей, студентів, сімей з дітьми відвідують цвинтар кожної суботи, щоб пам’ятати та шанувати їх віру. Загалом, близько 1 600 місіонерів прийшли в Корею і 30 тис. місіонерів корейська Церква вже послала в інші країни.

«Майже кожна церква чи навчальний заклад мають свій музей. Щоб наслідувати їх віру, кажуть корейці» – розповідає обласний молодіжний лідер з Хмельниччини Сергій  Чорнописький.

     Як відомо, ранок в корейських християн починається з молитви: о 5, 6, 7 ранку в церквах молитовна зустріч, потім до навчання чи роботи. Це найцінніше, адже день починається з головного – Слова та спільності з Творцем. Такий порядок дня показує, Хто і що головне. Адже день розпочинається і проходить з Богом, коли розум відновлений та годований Істиною.

«Така посвята робить Церкву сильною та ефективною в суспільстві – просвіта, освіта, медицина, технології, мистецтво розвиваються людьми, які усвідомлюють та вживають дари Творця. Тут я вперше побачив церковний, висококласний, великий арт-центр, де демонструються роботи людей з цієї ж громади. При нас пакували придбані гостями картини» – ділиться Юрій Кулакевич.

     «Починаєш розуміти «Корейське чудо», коли бачиш такі церкви як SaRang Church  в центрі столиці. Відкрита територія для прогулянок, своя автобусна зупинка, вихід із метро прямо до вестибюлю церкви. Будівля у 14 поверхів над землею і 8 під землею – це ще не все диво. Головний зал під землею занесений до Книги рекордів Гіннеса як «найбільша підземна церква». В неділю на службу Божу тут збираються 50 тис. віруючих. Доречі, диякон цієї церкви – він же Посол Республіки Корея в Україні – візьме участь в українсько-корейському фестивалі у Києві», – розповідає Юрій Островерх, обласний молодіжних лідер з Харкова.

     «Тиждень пролетів швидко, вже на третій день, дивлячись на фото з першого дня, думали: невже це з нами було?! Ми, звичайно ж, навчилися їсти рис паличками, сидячи при цьому на підлозі, підібравши ноги», – ділиться пастор Володимир Бобик з Полтавщини.

      В якості бонусу, поміж численних зустрічей у різних містах та церквах делегація відвідали  музей інновацій  фірми Samsung, помолилися та зустріли схід сонця на узбережжі Японського моря, познайомилися із життям простих корейців в острівних селах. Утім головне, що українська делегація молодіжних  лідерів привезла додому –  тверде переконання, що з Богом усе можливо. «Слідуючи Святому Письму Україна стане здоровою і процвітаючою державою. Приклади таких процвітаючих держав, як Республіка Корея, дають нам всі підстави для богобійної, успішної та  благословенної України» – підсумовує Богдан Левицький.

     

Попередня Запрошуємо на всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сім’ї
Наступна Делегація Ради церков провела зустрічі в Європейському Парламенті та Раді Європи

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»

Учасники щорічної конференції Pentecostal European Fellowship, що відбулося 5-7 березня 2014 року в Ганновері надіслали звернення…

Новини братерства

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

  Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що ВРЦіРО має прийти на допомогу Президенту України…

Новини братерства

МАХВЄ оголосила місяць молитви за Україну

   Традиційно щомісяця Міжнародна Асамблея Християн Віри Євангельської оголошує час посиленої молитви за служителів, духовне оновлення Церкви однієї або кількох країн, які є членами цієї християнської організації.