Березень 13, 2020 1 2297 Переглядів

Інформація щодо ситуації з поширенням коронавірусу та рекомендації щодо організації церковного життя

Як відомо, згідно з Постановою КМУ №211 від 11 березня на усій території України встановлено карантин з 12 березня до 3 квітня 2020 р. Ми маємо  виявляти Божу мудрість і людську розважливість своєчасно та вповні інформуючи людей, які належать до церков. У зв’язку з цим, та з огляду на зустрічі з представниками органів влади, зокрема зустріч ВРЦІРО з заступником міністра охорони здоров’я Семиволосом А.В. сьогодні, рекомендуємо взяти до уваги наступне:

–  немає заборони на проведення богослужінь; рекомендація КМУ полягає в тому, щоб не перевищувати кількість у 200 людей в одному місці (за необхідності богослужіння проводити в декілька потоків); місцеві повноважні органи влади можуть приймати строгіші обмеження залежно від ситуації в майбутньому;

–  Якщо людина має симптоми застуди, грипу або ГРВІ, чи нещодавно прибула з країн, де спостерігається високий рівень захворювання на коронавірус, прохання витримати самоізоляцію на час інкубаційного періоду (протягом 14 днів).

–  При наявності підозри на застуду чи якийсь вірус – залишатися вдома. Загалом, кожному важливо пильно стежити за власним здоров’ям та за появи перших симптомів респіраторних захворювань одразу звертатися до лікаря. Усім дотримуватися рекомендацій фахівців щодо правил визначеної на цей час особливої гігієни та поводження серед груп людей. Людям зі слабким здоров’ям, а особливо старшим 60 років уникати місць масових скупчень людей.

–  Рекомендуємо користуватися можливостями онлайн⁃трансляції богослужінь для зручності та безпеки людей;

–  Рекомендуємо відмінити уроки недільної школи, а з’їздні зібрання, конференції та інші заходи перенести на пізніший термін.

–  Сприймаймо час карантину як особливий час, щоб переосмислити крихкість життя та вірність Божу, роздумувати над Словом, будувати стосунки з сім’єю і шукати можливості допомагати іншим. Молитовно підтримуймо тих, хто хворіє навіть простою ГРВІ, адже на фоні суспільних новин рівень страху, та навіть паніки може зростати.

–  Будьмо готові протягом дії карантину посильно  допомогти потребуючим поруч з нами, особливо одиноким та людям похилого віку. Цей вияв любові хай слугує єдності Тіла Христового та наверненню багатьох до спасаючої благодаті Господа Ісуса Христа.

Старший єпископ УЦХВЄ М. Паночко
13 березня 2020р.

Попередня На базі студентської спілки у Києві засновано нову п'ятидесятницьку церкву
Наступна Християнство на карантині

Вам також може сподобатися

Новини

«Доброчесність суддів треба закладати з дитячих років» – Михайло  Паночко

Представники ВРЦіРО та Громадської ради доброчесності виступили за оновлення судової

Новини

Конференція МАХВЄ запланувала провести черговий Конгрес християн віри євангельської в жовтні наступного року

Під час звітно-виборної конференції Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ),

Новини

Комісія ВРЦіРО розробила стратегію участі Церков і релігійних організацій у миробудуванні в України

Комісія Всеукраїнської Рада Церков і релігійних організацій з питань соціального служіння розробила Стратегію участі Церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна – наш спільний дім».