Вересень 29, 2014 0 3145 Переглядів

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

     Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

     У 16-19 століттях Коростишів був вотчиною польських графів Олізарів, які дбали про розбудову містечка.  Ще в 1608 році ними було закладено перший римо-католицький костел, який опісля не раз перебудовувався і сьогодні залишається перлиною місцевої архітектури. А не так давно у місті, де є чимало храмів різних конфесій, з’явилася ще одна монументальна споруда – Молитовний дім громади п’ятидесятників  ОЦХВЄ «Сіон» (вул. К.Маркса,53).

     24 вересня 2014 року на запрошення служителів місцевої громади Коростишівську церкву відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.  Слово, яким ділився Михайло Степанович: «Праведний вірою житиме».

     «Ми для того ходимо у зібрання і слухаємо Слово, щоб у нас формувалася віра, – зазначив він. – Бо віра від слухання. Вона або є, або її немає. Віра або росте, або маліє. І Син Божий коли знову прийде на землю, що Він шукатиме? Написано: «чи знайде віру на землі». А це значить, що проти твоєї й моєї віри буде йти сильна атака, сильна війна».

     На основі Слова Божого Михайло Паночко розповів про основні принципи християнської віри та запоруки її зростання. Проповідь надихнула, обновила і наповнила братів і сестер в Коростишеві, які щиро подякували гостя за подану науку. Христини разом звершили молитву  за мир в Україні та дякували Бога за можливість мати таку чудову спільність та спілкування.

Попередня Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення
Наступна Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Розпочала роботу Міжнародна місіонерська школа: один із пріоритетів – утвердитися в своєму покликанні

     Вже стало доброю традицією  у літні місяці на базі Київського біблійного інституту проводити Міжнародну місіонерську школу. Цього року…

Новини братерства

Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»

80 місіонерів з різних куточків України знову зустрілися на черговій річній місіонерській конференції, яка відбулася 8-9 червня 2012 року в місії «Добрий Самарянин» (м. Рівне).

ЗМІ

Вийшов друком черговий випуск журналу «Благовісник»

Вийшов друком спарений (1-2 номери) випуск журналу «Благовісник». Він присвячений