Вересень 29, 2014 0 1424 Переглядів

Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення

     21 вересня 2014р. у м. Бердянську Запорізької області, відбулося водне хрещення. Новими членами церкви «Єдність у Христі», пастором якої є Леонід Герасимчук, стали ще семеро віруючих (загалом зібрання відвідує близько сотні вірян).

     Зі словами наставлення до тих, хто мав цього дня вступити у заповіт з Господом, давши обіцянку служити Йому доброю совістю, звернувся перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. Він  проповідував на тему «У що ви занурені / охрещені». Загалом це питання актуальне для всіх людей, а для віруючих насамперед, адже цілком можливо вважати себе християнином, але бути зануреним не у Слово, а в суєту.  Тому, як писав апостол Павло, «…нагадуванням я буджу вашу чисту думку»,  дуже важливо перевіряти свій духовний стан.

     У суботу ввечері в церкві відбулося спілкування сімейних пар за гостинним столом,  серед присутніх були сім’ї  колишніх інтернатівців. Бесіда затяглася на три години. А на ранок до молитовного будинку Бердянської церкви зібралися служителі дитячого служіння, для яких було проведено семінар.

     22 вересня Микола Синюк взяв участь у міжконфесійній молитві, яка проходить по неділях на центральній площі міста Запоріжжя.

Попередня Старший єпископ відвідав сільські церкви на Рівненщині
Наступна На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що

Новини братерства

Християни підприємці створюють асоціацію

4 листопада в Києві пройшла робоча зустріч обласних керівників відділу християн підприємців ЦХВЄУ. В порядку денному були розглянуті структурні питання роботи відділу та намічені плани на майбутнє.

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.