Вересень 29, 2014 0 2012 Переглядів

Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення

     21 вересня 2014р. у м. Бердянську Запорізької області, відбулося водне хрещення. Новими членами церкви «Єдність у Христі», пастором якої є Леонід Герасимчук, стали ще семеро віруючих (загалом зібрання відвідує близько сотні вірян).

     Зі словами наставлення до тих, хто мав цього дня вступити у заповіт з Господом, давши обіцянку служити Йому доброю совістю, звернувся перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. Він  проповідував на тему «У що ви занурені / охрещені». Загалом це питання актуальне для всіх людей, а для віруючих насамперед, адже цілком можливо вважати себе християнином, але бути зануреним не у Слово, а в суєту.  Тому, як писав апостол Павло, «…нагадуванням я буджу вашу чисту думку»,  дуже важливо перевіряти свій духовний стан.

     У суботу ввечері в церкві відбулося спілкування сімейних пар за гостинним столом,  серед присутніх були сім’ї  колишніх інтернатівців. Бесіда затяглася на три години. А на ранок до молитовного будинку Бердянської церкви зібралися служителі дитячого служіння, для яких було проведено семінар.

     22 вересня Микола Синюк взяв участь у міжконфесійній молитві, яка проходить по неділях на центральній площі міста Запоріжжя.

Попередня Старший єпископ відвідав сільські церкви на Рівненщині
Наступна На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Особливе служіння, молитовний сестринський сніданок, відбулося 9 жовтня у Першій ЦХВЄ м. Тернополя, що по вулиці Квітова, 19.

Новини братерства

Коли церква стає лідером у селі: на Святі Подяки у Тарасівці влада дякувала церкві за активну позицію

Помісна церква «Дім Євангелія» у селі Тарасівка Броварського району, що

Новини братерства

Робоча зустріч працівників відділу освіти УЦХВЄ відбулася у Затоці

    Вже третій рік поспіль робоча зустріч освітян та їхніх сімей відбулася на відпочинковій базі “Фаворит” в Одеській області. Цього року вона проходила з 20 по 23 червня.