Липень 18, 2016 0 2323 Переглядів

Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

     3-24 липня 2016 у місіонерській школі «Ковчег Спасіння», що діє при київській церкві «Ковчег» за адресою на вул. Брусилівській 28/33 тривають Біблійні курси для молоді 14-16 років «Самуїл».

     На навчання приїхало 40 учнів із різних областей України: Чернівецької, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Миколаївської, Дніпропетровської та Львівської, із міста Києва, а також із Америки. Молоді брати і сестри беруть участь в служіннях, вивчають нові предмети, займаються рукоділлям, співають групами, спілкуються, ходять на екскурсії! Одним словом, життя вирує…

     «В наш час, час прогресу і розвитку світ привабливо та яскраво спокушує і вабить до себе молоде покоління, – йдеться на сайті школи. – І, на жаль, багато ідуть і беруть і роблять те, чого не повелів Бог і цим самим обкрадають себе та калічать свою долю… Сьогодні заклик Господній звучить не до когось окремо, не до якихось особливих чи талановитих людей. Бог хоче використовувати всіх, хто готовий почути і відгукнутися на Його клич. Він прагне піднімати сучасних «самуїлів» для звершення свого плану, для проголошення Свого царства і Своєї величі на Землі».

     Підлітки отримали унікальну можливість поринути у світ пізнання Біблії та її Автора. Можливість попрацювати над своїм внутрішнім чоловіком, щоб духовно зрости, приблизитися до Бога.

     До речі, уже відкрита реєстрація на осінній курс навчання для молоді від 18 років. Tpиватиме він чотири місяці із 28 серпня по 25 грудня 2016 р.

     Деталі на сайті місіонерської школи «Ковчег Спасіння»

Попередня Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує
Наступна Сестри послужили в Чаплинці та Новій Каховці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: жовтень-листопад 2015

   Два останні місяці осені – традиційна пора для церковних Днів Подяки, або як їх ще називають, Свят Жнив. Михайло Паночко протягом цього часу майже щотижня служив на святкових зібраннях то в одній, то в іншій церкві. Брав участь у міжконфесійних заходах, приймав відвідувачів у головному офісі братерства, здійснював закордонні поїздки.

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

24 жовтня відійшов до вічних осель Бровка Володимир Іванович, старший

Новини братерства

Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя

Вік 11 років для церковної  громади, як і для людини,