Липень 18, 2016 0 3078 Переглядів

Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

     3-24 липня 2016 у місіонерській школі «Ковчег Спасіння», що діє при київській церкві «Ковчег» за адресою на вул. Брусилівській 28/33 тривають Біблійні курси для молоді 14-16 років «Самуїл».

     На навчання приїхало 40 учнів із різних областей України: Чернівецької, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Миколаївської, Дніпропетровської та Львівської, із міста Києва, а також із Америки. Молоді брати і сестри беруть участь в служіннях, вивчають нові предмети, займаються рукоділлям, співають групами, спілкуються, ходять на екскурсії! Одним словом, життя вирує…

     «В наш час, час прогресу і розвитку світ привабливо та яскраво спокушує і вабить до себе молоде покоління, – йдеться на сайті школи. – І, на жаль, багато ідуть і беруть і роблять те, чого не повелів Бог і цим самим обкрадають себе та калічать свою долю… Сьогодні заклик Господній звучить не до когось окремо, не до якихось особливих чи талановитих людей. Бог хоче використовувати всіх, хто готовий почути і відгукнутися на Його клич. Він прагне піднімати сучасних «самуїлів» для звершення свого плану, для проголошення Свого царства і Своєї величі на Землі».

     Підлітки отримали унікальну можливість поринути у світ пізнання Біблії та її Автора. Можливість попрацювати над своїм внутрішнім чоловіком, щоб духовно зрости, приблизитися до Бога.

     До речі, уже відкрита реєстрація на осінній курс навчання для молоді від 18 років. Tpиватиме він чотири місяці із 28 серпня по 25 грудня 2016 р.

     Деталі на сайті місіонерської школи «Ковчег Спасіння»

Попередня Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує
Наступна Сестри послужили в Чаплинці та Новій Каховці

Вам також може сподобатися

100 років п’ятидесятницького руху

На Рівненщині громада п’ятидесятників відсвяткувала 95-річчя у новому Домі  молитви

21 березня 2021 року в селі Велихів Володимирецького району відбулося

Новини братерства

Конференція Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

   «Церква і виклики останнього часу» – такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного…

Новини братерства

Серед суспільних інституцій українці найбільше довіряють Церкві

   На сьогодні серед інститутів влади і суспільства найбільшою довірою громадян користується Церква. Такі дані наводить компанія Research & Branding Group за результатами дослідження громадської думки жителів України