Липень 16, 2014 0 1215 Переглядів

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

     У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

     Цього недільного дня на берег мальовничої ріки, на якій стоїть місто, потягнулися сотні людей. За різними підрахунками на урочисте зібрання прийшло від 2 до 3 тисяч віруючих. Обіцянку доброї совісті Богу дали 42 особи, переважна більшість – члени тисячної церкви ХВЄ Кузнецовська (пастор Георгій Гейко). Ще кілька охрещених приїхали сюди із церков, розташованих у навколишніх селах.

     По завершенні хрещення всі попрямували до Дому молитви Кузнецовська, де була звершена Вечеря Господня і нові члени Церкви вперше взяли участь у хлібопереломленні. Привітати їх та усіх присутніх приїхав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який поділився словом наставлення і закликав до молитви.

     Того ж дня у післяобідній час Михайло Паночко відвідав ще одне водне хрещення, у селі Немовичі поблизу Сарн (пастор Олександр Гроць). Це порівняно нова сільська церква, де в заповіт із Господом вступили четверо нових членів.

Попередня Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»
Наступна Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

   На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.

Відділ освіти

Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС

 12 грудня в Рівненській духовній семінарії відбувся випуск групи служителів,

Новини братерства

В Пересопниці пройшло свято духовної музики

2 вересня 2012 року у селі Пересопниця, що на Рівненщині, пройшло свято духовної музики «Блага вість», куди завітали більше десятка хорових колективів області від різних конфесій та багато гостей. Захід відбувався на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».