Травень 22, 2015 0 1570 Переглядів

Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями

     19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління Церкви християн віри євангельської України та відділу підприємців із відомим британським християнином-бізнесменом, засновником міжнародної благодійної організації «Християнське бачення» лордом Робертом Едмістоном.

     Лорд приїхав до України разом зі своєю дружиною Трейсі. 18 травня вони мали зустріч із дружиною Президента України Мариною Порошенко та Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою на базі проекту «Одна Надія», що займається пошуком і навчанням наставників для дітей-сиріт з інтернатів України (на фото).

     1086_3Наступного  дня подружжя прибуло на зустріч із єпископами та християнами-підприємцями  ЦХВЄУ. Однією з тем, про яку йшлося під час дружньої розмови, був проект «Торкнись мільярда сердець» – це праця скерована на використання Інтернету у служінні людям, які потребують і шукають Бога. До речі, в Україні організація «Християнське бачення» працює вже деякий час (директор Олег Матюхов). Один з напрямків її діяльності – проект yesHEis – спрямований саме на інтернет-євангелізацію.

     Також під час візиту Лорд Едмістон провів семінар, на якому поділився з українським братерством своїм багатолітнім досвідом як правильно використовувати ресурси для того, щоб царство Боже могло досягнути людей в багатьох країнах світу. Зокрема, запропонував відкрити нове служіння, спрямоване на євангелізацію у Східній Україні.

     «Не важливо, як ти починаєш, важливо, як ти закінчуєш справу», – наголошує Роберт Едмістон. Він з дитинства мав потяг до бізнесу і тому був доволі успішним підприємцем.

     «Одного дня я побачив Ісуса Христа на хресті, і це змінило моє життя. Потім до мене було слово, що стоятиму перед царями і великими людьми. Я подумав, що стану місіонером, але Господь покликав мене служити Йому через бізнес. І Він здійснив, що обіцяв: я став членом Палати лордів. Мій бізнес, який  у 1976 році розпочався із 10 тисяч доларів, сьогодні складає більше 1 мільярда».

     На переконання лорда, церква потребує бізнесменів: «Ми стараємось поєднати бізнес і місіонерство. А ще я переконаний, що кожен християнин має стати  євангелістом», – каже гість.

     Наприкінці 80-х  Роберт Едмістон почав підтримувати «Християнське бачення», сьогодні ця організація об’єднує служіння у багатьох країнах світу. І не тільки у Європі, але й у Азії, Африці, Латинській Америці тощо. Мета служіння – розповсюдження Божого слова різними шляхами: через радіо, Інтернет, особисте свідчення.

     Лорд Едмістон любить повторювати: «У мене грошей немає – всі ці гроші належать Богові, я ними тільки розпоряджаюся, як Господь відкриває». Звичайно, не всі позитивно реагують на цю діяльність навіть у них, в Великобританії, часом критикують, висміюють, але він свою роботу знає, бо бачить у тому Божу руку», – розповів після зустрічі старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він щиро подякував гостеві за візит.

     Члени правління Церкви запросили лорда Едмістона знову приїхати до України уже восени цього року аби провести семінар для більш широкого  кола християн-підприємців різних євангельських деномінацій. Гість погодився, але у свою чергу, висловив бажання, щоб кожен із тих, хто прийде на семінар запросив своїх друзів, які ще не знають Бога. Адже наша ціль – засвідчити про силу Бога, про вірність Йому і про розумне використання ресурсів.

Попередня З 1 червня релігійні організації звільнять від податку на нерухомість
Наступна Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію у Львові

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Ніщо так не об’єднує людей, як спілкування

20 жовтня 2012 року в місті Іллічівськ, що в Одеській області проходила конференція для християнської молоді церкви ХВЕ півдня України, де була хороша атмосфера єдності і готовність слухати Божий голос.

Новини братерства

Як пастор з Харківщини, його дружина та 12 дітей, допомагали односельчанам під час окупації

Нова Олександрівка Куп’янського району на Харківщині ще з початку війни