Лютий 16, 2023 2 518 Переглядів

Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи

Як жити, служити та бути лідером у час кризи? Відповідь на це запитання шукали молодіжні лідери церков Львівщини  під час ретриту, що відбувся 10-11 лютого у с. Гончарі.  

На захід зібралося близько 70  делегатів – дехто з молодіжних лідерів  приїхав з братами, які у майбутньому зможуть перейняти їхнє служіння в церкві.

Розпочав зібрання з привітання перший заступник старшого пресвітера Львівського обласного об’єднання церков Віктор Семенюк. Після чого директор Департаменту молоді УЦХВЄ Іван Білик провів семінар на тему «Лідерство в час кризи». Одна з головних його порад – дивитись на Ісуса, адже, коли нелегко вести та бути лідером, потрібно мати орієнтир. При цьому важливо орієнтуватись не на людей (їхні оцінкові судження), а працювати задля слави Божої. Також треба зважати на те, що люди, які думають так, як ми, не дають нам правильно оцінювати ситуацію. У команді мають бути як однодумці, так і ті, хто думає інакше. Адже Йона тільки у череві великої риби (читайте – в агресивному середовищі), зміг переосмислити ситуацію.

Приємною для молоді стала зустріч зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Під час ретриту він нагадав, що основна місія Церкви – це благовістя грішним людям. Павло змінився після зустрічі з Христом, тому й нам варто пам’ятати, що лише зустріч з Христом веде до потрібних і важливих змін у житті людини. Кожен, хто хоче бути щасливим, повинен віддати своє життя Богу. Також, Михайло Степанович доступно і змістовно відповів на запитання присутніх.

Учасники ретриту мали багато часу для спілкування та молитви. Своїми  враженнями поділився Богдан Пічний, керівник молоді смт Новий Яричів: «На таких заходах формуєшся як служитель і переймаєш досвід тих, хто пройшов цей шлях і досяг успіху. Часто при намаганні більше служити приходить втома, тому такі заходи як цей ретрит, підбадьорюють та додають сили. А спілкування з різними людьми мотивує та надихає».

Очільник молодіжного відділу Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ Маркіян Клепач поділився, чому у воєнний час необхідно проводити такі ретрити.

«Ми хочемо, щоб молодіжне (і не тільки) служіння росло і розвивалося. Але, очевидно, що для цього потрібні підготовлені люди. У Біблії є не лише події та чудеса, а є люди, за допомогою яких Бог діє. Людей потрібно розшукувати, зрощувати, будувати відносини. Зараз непростий час, я б сказав, серйозна криза, тому потрібно робити кроки для її подолання. Саме тому навіть у час війни проводимо такі заходи», – підкреслив служитель.

За словами Маркіяна, для того, щоб ефективно служити, потрібно мати спільні цілі та  порозуміння. А для цього, як мінімум, потрібен спільний час. Власне це організатори  врахували при плануванні програми заходу.

«На кожному такому ретриті завжди є щось особливе. Для мене цього разу – це була атмосфера дружнього спілкування (мобільна мережа майже не працювала). Спільний спів хвали для Бога та молитви дуже об’єднали нас. Також, я побачив багато молодих людей, які мають правильне здорове бажання зростати особисто та служити людям. Це мене дуже надихає», –  поділився лідер молоді.

Оксана Сухарина, Назар Левицький

Попередня Подорож із Котельви у Лиман, де попри скруту, долаючи труднощі, живуть люди з вірою у настання миру
Наступна Старшим пресвітером Хмельницького обласного об’єднання УЦХВЄ знову обрано Ростислава Мураха

Вам також може сподобатися

Новини братерства

З життя Сумського об’єднання церков ХВЄ

31 березня в м. Суми відбувся семінар для сімейних пар, організований обласним об’єднанням ЦХВЄ. Семінар на тему «Сім’я у світлі Божого Слова» провів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, що у сучасному світі сім’я переживає непрості часи,

Історія цервки

Серце, віддане служінню Богові – старійшина Іван Іванович Федоров відійшов у вічність

6 лютого 2021 року відійшов у вічність старійшина УЦХВЄ, колишній