Вересень 28, 2020 0 1666 Переглядів

У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»

За останні 10 років місто Львів пережило багато змін. До Львова почало прибувати все більше людей, хтось на навчання, хтось у пошуках роботи чи іншого життя, а хтось – вимушено, тікаючи від руйнувань та війни, що сколихнули східну частину України. Також Львів – університетський центр в якому навчаються понад 100 тис. студентів. Усім цим новим мешканцям часто бракує спільності на новому місці проживання.

Починаючи із 2017 року, кілька християн, які самі нещодавно оселилися у Львові, побачили можливість для нового простору здійснення Божої волі у місті. Так і зародилася ідея започаткувати громаду християн віри євангельської – «Спільнота Преображення Христового».

З весни 2019 р. відбулося декілька зустрічей на яких були обговорені місія, візія, цінності та визначено стратегічний план на наступні п’ять років для спільноти. Перші зібрання громади відбувалися на дому, в різних орендованих приміщеннях.  Офіційне відкриття запланували на березень цього року, але завадив карантин і тому свято провели 13 вересня.

«Спільнота Преображення Христового» стала сьомою церквою ХВЄ у місті. На її відкриття приїхали пастори зі Львова та області, гості з інших областей Україні.  Серед них – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Вітаючи нову громаду, Михайло Степанович у своїй проповіді наголосив на необхідності церкви бути стовпом та підвалинами правди (1 Тим. 3:15). «Являймо Христа в усім поводженні, як в управлінні домом Божим, так і в буденному житті», – закликав присутніх старший єпископ.

З вітальним словом до членів нової церкви та гостей свята звернулися пресвітери львівських громад: церкви  «Життя» Володимир Бурда, церкви «Вифезда» Тарас Колівошка, церкви «Голгофа» Володимир Гірняк, церкви «Жива надія» Володимир Пугач. А також пресвітер з с. Жовтанці Іван Попович, з  с. Сулимів Богдан Недовіз та з с. Солотвина Закарпатської області В’ячеслав Хром’як.

Співом служив музичний гурт нової громади, який прославляв Господа українською, російською та англійською мовами. Гостям представили місію, візію, стратегію та історію створення нової спільноти. У серпні 2020 року церква провела ретрит на тему «Запали свій дар», а також організувала Колегіум, в якому члени спільноти та зацікавлені особи можуть глибше пізнати Біблію та основи догматики.

На завершення, відбулася молитва благословіння за служіння церкви та за  служителів нової громади Станіслава Степанченка, Михайла Мокієнка та Михайла Хром’яка.

Більше інформації про Церкву християн віри євангельської «Спільнота Преображення Христового» можна отримати за посиланням:

Facebook: https://www.facebook.com/transfigurationlviv

Instagram: https://www.instagram.com/transfigurationlviv

Telegram: https://t.me/transfigurationlviv

Попередня Визначено переможців літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2020 року
Наступна Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

АНОНС: 3 жовтня в Українському Домі відбудеться форум «Місія в професії»

 Як поєднуються християнські цінності та ділові стосунки? Як проявляється наше християнство з понеділка по п’ятницю? На ці та багато інших запитань дасть відповіді Міжнародний молодіжний форум «Місія в професії»

Новини братерства

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

Новини братерства

Засновано благодійний фонд «Християнська освіта»

17 листопада за ініціативи Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту засновано Благодійний фонд «Християнська освіта».