Вересень 18, 2020 0 572 Переглядів

Визначено переможців літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2020 року

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, заснованого Департаментов освіти УЦХВЄ визначилося з переможцями 2020 року.

 У номінації «оповідання» переміг член двох Національних спілок України: дизайнерів і краєзнавців Тарас Данилюк. Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві, де проживає й зараз.

 У номінації «вірш» переміг член трьох Національних спілок України: письменників, кінематографістів і журналістів Анатолій Марущак. Його поетичні твори з нового циклу — про вічні цінності, про пошуки себе у цьому світі і перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області (Росія), а зараз мешкає у Херсоні.
У номінації «допис» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік. Їі блогерські тексти — про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, а зараз проживає і працює у Львові.

«Від імені колективу журі дякую кожному з 204 цьогорічних авторів, які наважилися спробувати свої сили в нашому конкурсі, — підсумовує результати голова журі Богдан Галюк. — Наше суспільство потребує змін, які починаються через формування християнських цінностей. І я переконаний, що ключову роль в цьому процесі відіграє слово, яке має трансформуючу силу. Тому не зупиняйтеся творити саме такі слова, які б принесли зцілення душі нашої країни!».
Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби».
За результатами цьогорічного конкурсу наші переможці отримають Почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка вже готується до друку.
Нагородження відбудеться напочатку жовтня в прямому ефірі на Youtube-каналі Департаменту освіти Української Церкви ХВЄ.

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

Попередня Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков
Наступна У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»

Вам також може сподобатися

Новини

«Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» – Михайло Паночко

Вийшов документальний фільм про життя дітей в інтернатах – правда

Новини

Всеукраїнська Рада Церков обговорила з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем  налагодження взаємодії

Старший єпископ  УЦХВЄ Михайло Паночко виступив під час зустрічі Всеукраїнської

Новини

Служіння Подяки та зустріч рівненчан святкували у Сполучених Штатах Америки

18 листопада 2018 року в «Slavic Gospel Church» (штат Вашингтон,