Вересень 27, 2018 0 3496 Переглядів

Конференція МАХВЄ запланувала провести черговий Конгрес християн віри євангельської в жовтні наступного року

Під час звітно-виборної конференції Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ), що пройшла у Києві  25-27 вересня, делегати прийняли ряд важливих рішень.

Зокрема про святкування 100-річчя п’ятидесятницького пробудження серед слов’янських народів, яке, як відомо, почалося у Західній Україні та на півдні України майже одночасно. Планується ряд просвітницьких заходів у різних країнах та черговий – вже третій Світовий Конгрес християн віри євангельської.

Керівники місій, які мали окреме засідання, пропонують створити місіонерську платформу для координації зусиль та об’єднання ресурсів у місійній праці. «Ми ініціювали скликання окремої наради з цього приводу в найближчому часі» – говорить завідувач Відділу місій УЦХВЄ єпископ Микола Синюк.

Зважаючи на те, що згідно зі статутом, президент МАХВЄ обирається Комітетом строком на два роки з-поміж членів Комітету, або з-поміж колишніх керівників національних об’єднань ХВЄ, були проведені вибори керівництва Асамблеї на наступний 2-річний термін. За результатами голосування, що пройшло увечері 26 вересня, новим президентом МАХВЄ було обрано начальствуючого єпископа Російської Церкви Християн Віри Євангельської Едуарда Грабовенка, який до цього в Асамблеї обіймав посаду віце-президента. Віце-президентом  обрано Віктора Лімонченка (США), а секретарем на черговий термін обрано Іванаса Шкуліса (Литва).

Конференція розглянула заяву про вступ до Асамблеї що надійшла від Асоціації Повноєвангельських Церков Казахстану (очолює Андрій Вікторович Тарабуркін). Голосування показало одноголосну підтримку присутніх членів Комітету і казахстанське п’ятидесятницьке братерство було прийнято до складу Асамблеї.

«Приємно, що у складі делегацій з багатьох країн були присутні, крім старших священнослужителів, молоді пастори та єпископи. Прозвучала пропозиція, щоб під час наступного конгресу працювала окрема секція не тільки для місіонерських структур, але й для молодіжних пасторів. Едуард Грабовенко також запропонував дати можливість для наших освітян більше долучатися в якості експертів, інформуючи та попереджуючи керівництво про різні небезпечні вчення та тенденції. Як, наприклад, вчення про суперблагодать, що поширюється з Сінгапуру, тощо. Панельна дискусія про причини зупинок у служінні була одною з найбільш динамічних сесій», – ділиться висновками Юрій Кулакевич, відповідальний за зовнішні та міжнародні зв’язки УЦХВЄ.

Нагадаємо, МАХВЄ об’єднує  близько 7 000  помісних церков в різних країнах. На з’їзді були присутні делегації з 14 країн світу.

Попередня У Дніпрі на Свято Подяки молилися, відпочивали та встановлювали рекорди
Наступна На Чернігівщині провели семінар для служителів

Вам також може сподобатися

Новини

Щорічна консультація П’ятидесятницької європейської місії відбудеться в Києві у листопаді 2019 року

Про це повідомив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко після зустрічі

Новини

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському