Вересень 27, 2018 0 1156 Переглядів

У Дніпрі на Свято Подяки молилися, відпочивали та встановлювали рекорди

22 вересня 2018 р. на Фестивальному причалі мешканці міста Дніпра відзначили подію року – свято Podyaka Fest, кульмінацією якого стала молитва подяки Богу.

Впродовж цілого дня дніпряни та гості міста мали можливість відвідати намети та тематичні майданчики, розташовані вздовж набережної. Зокрема, тут відбувся парний чемпіонат України з силового екстриму, ярмарок народних майстрів. Глядачі з цікавістю брали участь у майстер-класах та розвагах для дітей. Працювала виставка картин відомих художників «Життя Ісуса Христа», фуд-корти та креативні фотозони і ще багато іншого.

Учасники свята встановили кулінарний рекорд – пиріг вагою 100 кг, яким змогли пригоститися усі охочі. А також взяти участь у Всеукраїнському проекті створення рукописної Біблії.

Концертну програму відкрив духовий оркестр зі Швейцарії. Потім виступали відомі християнські гурти та виконавців, співак Антон Копитін, співачка Оксамита, гурт «Квант» з Києва та інші.

Спеціальними гостями свята були відомий голлівудський актор Стівен Болдвін та координатор національних молитовних президентських сніданків при конгресі США Михайло Жовнір.

Наприкінці концертної програми старший пресвітер Дніпропетровського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Мокієнко разом із служителями інших євангельських церков, що входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області  здійснили молитву подяки Господу за Його милість та благодать до українського народу.

Враження  учасників свята

Яна Міщук, член оргкомітету: «Я вважаю, найголовніше, що люди взяли із собою з цього свята – це слово про Бога. І що, вони почули про Божу любов до них»

Михайло Кулакевич, учасник: «Ми можемо дякувати Богу за життя! Якби не Господь – ми б не жили, і взагалі кожен день, коли ми просинаємося у нас є маса причин подякувати Господу»

Олександра Шаталинська, мешканка м. Дніпра: «Не природні явища керують світом, а Бог створив це все, тому люди приділяють час щоб дякувати Богові»

Співак Антон Копитін: «Я гадаю, що вдячність це не наше бажання – це наш святий обов’язок. Ми вдячні за те, що маємо можливість бути на землі і проживати кожен день. Той хто має руки, ноги взагалі має бути вдячний від серця і до останньої краплини крові через те що він здоровий, має можливість ходити по землі, бачити сонце, мати надію на спасіння».

Таке масштабне відзначення Свята подяки відбулось у місті Дніпро вдруге. У 2017 році вказаний захід відвідало близько 15 тисяч гостей. Також дане свято відвідав мер міста.

Микита Доброславський, м.Дніпро

Попередня У Києві відбулася звітно-виборна конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської
Наступна Конференція МАХВЄ запланувала провести черговий Конгрес християн віри євангельської в жовтні наступного року

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною

Новини регіонів

Освітяни ділилися досвідом віри

«Випробування вашої віри» — саме такою була тема семінару в

Новини регіонів

Молодь Львівщини провела форум єдності та миру

 Протягом тижня, з 24 по 30 липня,  на базі відпочинку «Сонячні озера» поблизу села Зіболки Жовківського району, що на Львівщині, проходив обласний молодіжний форум ЦХВЄУ. Чотири сотні юнаків та дівчат брали участь у численних семінарах і богослужіннях, та добре відпочили у колі добрих друзів.