Січень 13, 2023 0 110 Переглядів

Служителі та місіонери з Луганської області доставили подарунки для дітей Донеччини

Про підготовку подарунків для дітей Донеччини перед різдвяними заходами розповідає Телеграм-канал місії «Голос надії» t.me/golosnagiyi.

Ще з 20 грудня служителі та місіонери Луганської області, які наразі знаходяться в евакуації у Чернівецькій області, почали збирати подарунки для дітей на деокупованих територіях. Сьогодні ці подарунки вже знайшли своїх адресатів.

«Попри те, що іде війна, ми не хочемо залишити дітей без прекрасного свята Різдва. Ми хочемо зробити все, щоб народ України дізнався і ще раз почув, що народився Спаситель цьому світу, який є Ісус Христос», – каже пастор церкви м. Сєвєродонецька, що на Луганщині, Олександр Руденко.

Зокрема, команда служителів з Луганщини провели різдвяні богослужіння в населених пунктах Лиман, Ярова, Святогірськ та Зелений Клин.

Попередня Церква ХВЄ «Жива вода» у м. Баштанка на Миколаївщині потерпіла від масштабної пожежі (ВІДЕО)
Наступна Вірш, що змінив світогляд в'язня – свідоцтво Оксани Гудзь

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

14 жовтня у Луцьку відбувся форум «Час професіоналів»

Сучасне суспільство цінує професіоналів та довіряє їм. У цьому велика можливість та великий виклик для християн, які у цьому році святкують 500-річчя Реформації. Отже саме Реформація зробила можливим…

Новини регіонів

20-річчя церкви ХВЄ у Баштанці

28 серпня 2011р старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Степанович Паночко відвідав церкву “Жива Вода”, що в м.Баштанка Миколаївської області. Цього дня помісна церква мала святкове ювілейне богослужіння присв’ячене 20- річчю з дня її заснування.