Січень 12, 2023 0 446 Переглядів

Церква ХВЄ «Жива вода» у м. Баштанка на Миколаївщині потерпіла від масштабної пожежі (ВІДЕО)

У четвер, 5 січня зранку сталося загоряння в одному із приміщень соціального центру церкви «Жива вода», м. Баштанка. Згідно з офіційними даними, орієнтовна площа загоряння склала 800 квадратних метрів. На місці працювали 48 рятувальників, залучивши вісім спецмашин. Пожежу гасили більш як шість годин. Найбільше постраждав дах, що потребує повної заміни. На щастя потерпілих немає. Причини пожежі наразі з’ясовуються.

Найбільше постраждало велике приміщення соціального центру, розташоване впритул до дому молитви. Воно знаходилось на фінішній стадії будівництва. Планувалося, що скоро сюди  заселяться понад сотня переселенців, які тікають від війни.

«Наша церква від початку війни, з лютого місяця, почала приймати великий потік біженців, допомагати, годувати їх. Ця будівля була призначена, щоб далі приймати людей, які залишилися без житла. Брати та сестри з різних церков брали участь у цьому служінні. Будівництво йшло до завершення… Сьогодні ми вражені тим, що сталося. Просимо молитовної підтримки, щоб ми й далі могли звершувати ту працю, що Бог довірив нам», – говорить пастор церкви «Жива вода» Олександр Душкевич.

   Диякон церкви Віталій Бутучел каже: «Від багатьох людей ми чуємо сьогодні багато слів співчуття: від місцевої громади, від влади, від небайдужих мешканців міста і всіх тих, хто приїжджав до нас і знаходив тут прихисток, допомогу і підтримку. Сьогодні вони співчувають нам. Віримо, що зовсім скоро це все, з Божою допомогою, відбудується і ми зможемо прославити Бога разом».

Церква «Жива вода», яка вже багато зробила для служіння людям і робить тепер, потребує у цей складний для неї час ревних молитов і дієвої підтримки.

Реквізити банківських рахунків для фінансової  підтримки:

4731 2196 4904 4942

4149 6293 5991 9396 (Віталій Бутучел)

Старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан відвідав церкву в Баштанці та записав відеозвернення із пошкодженого приміщення. «Цій церкві зараз необхідна підтримка і словом, і ділом – хто чим може. Моліться за цю церкву», – закликав старший пресвітер.

Автор: Богдан Свірдан

Попередня У Парижі, на базі  християнського центру Еvidence, де збирається громада УЦХВЄ, здійснили рукопокладення
Наступна Служителі та місіонери з Луганської області доставили подарунки для дітей Донеччини

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Найдорожче – це увага

    3 грудня, в Міжнародний день інвалідів у місті Пирятин Полтавської області віруючі церкви ХВЄ разом з працівниками Територіального центру соціального обслуговування одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів відвідали немічних жителів свого міста.

Новини регіонів

На Пасху Тернопільщину відвідали київські пастори (ФОТО+ВІДЕО)

29 квітня першу церкву ХВЄ міста Тернополя по вул. Квітовій,

Новини регіонів

На Рівненщині більше 50 жінок-вдів побували у таборі відпочинку

Вдівство – це ще не кінець щасливої жіночої долі, а час глибокого спілкування з Богом та початок служіння тим, хто готується стати дружинами. Саме цю думку розвинули організатори табору для вдів, який проходив з 5 по 8 травня на базі табору «Берізка» у с. Олександрія, що на Рівненщині.