Січень 12, 2023 0 332 Переглядів

У Парижі, на базі  християнського центру Еvidence, де збирається громада УЦХВЄ, здійснили рукопокладення

Координатор діяльності громад УЦХВЄ у країнах Західної Європи Юрій Веремій 6-8 січня провів чергову робочу поїздку до Франції,  де відвідав українську церкву в Парижі.

У перший день візиту разом із старшим пастором Франсуа Форшле християнського центру Еvidence, секретарем Христиною та служителем Іваном Хавришем  детально обговорили програму перебування української делегації в Парижі. Увечері того ж дня зустрівся  із командою лідерів української церкви.

7 січня Юрій Веремій мав зустріч із пасторами та директорами департаментів центру Еvidence. А увечері служителі  провели об’єднане українсько-французьке молодіжне богослужіння.

У неділю, 8 січня, Юрій Костянтинович проповідував на ранковому зібранні місцевої французької церкви. А під час денного зібрання громади УЦХВЄ разом із пастором Франсуа та старшим пастором Румунської п’ятидесятницької церкви в Парижі Григорієм звершили рукопокладення.

«На дияконське служіння ми рукопоклали Івана Хавриша та Миколу Унгуряна, які служитимуть українській громаді в Парижі. Брату Івану доручено служіння  пасторського рівня, брат Микола як його заступник, буде допомагати» – говорить Юрій Веремій.

Це довгоочікуване свято зібрало близько 200 людей, і Бог рясно благословив усіх. Щедра гостина після зібрання, приємне спілкування – брати і сестри не хотіли розходитися.

«Ми вдячні пастору Франсуа і його команді служителів за можливість збиратися у великому приміщенні християнського центру «Евіденс». Це близько 2000 метрів квадратних площі, багато різних залів і кімнат», – продовжує  Юрій Костянтинович.

Для братів і сестер з української церкви (як і для молдаван та представників інших національностей) виділено великий зал, котрий вміщає близько 200 осіб, де вони мають змогу тричі на тиждень проводити богослужіння. До їхніх послуг також ще один зал, де можна збиратися після зібрань на спільні гостини і спілкування.

«Ми вдячні всім братам і сестрам із французької церкви за їхні відкриті серця, готові допомагати, підтримувати і благословляти. А особливо вдячні Богові за Його піклування про кожного з нас і Його щедрі благословення», – підкреслив Юрій Веремій.

«Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» (1 Кор. 15:58).

Попередня Понад 70 сімей військових побували на різдвяному святі у селищі Солоному на Дніпропетровщині
Наступна Церква ХВЄ «Жива вода» у м. Баштанка на Миколаївщині потерпіла від масштабної пожежі (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Офіційні заходи делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у США розпочались із відвідин Американського музею вшанування пам’яті жертв Голокосту, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Соціальний центр безплатної допомоги малозабезпеченим літнім людям та сім’ям з дітьми запрацював у Києві

 7 червня 2015 року на масиві Голосієво, поряд із Домом молитви церкви «Філадельфія» відкрився християнський соціальний центр…

Новини братерства

Віктор Єленський: ” Християнин завжди відстоює справедливість і залишається таким не тільки в церкві “

наша розмова з Президентом «Української асоціації релігійної свободи, відомим соціологом і релігієзнавцем, доктором філософських наук Віктором Єленським…