Січень 9, 2023 0 327 Переглядів

Понад 70 сімей військових побували на різдвяному святі у селищі Солоному на Дніпропетровщині

У період різдвяно-новорічних свят місцева церква «Благодать» смт Солоне на Дніпропетровщині організувала свято для сімей, чиї рідні служать у війську.

 Молодь і діти недільної школи на чолі з пастором Володимиром Герасимчуком показали різдвяну виставу «Гірка правда», в якій цікаво було представлено події, що відбувалися в період народження Ісуса Христа. У кінці програми всі діти отримали від церкви різдвяні подарунки, а батьки – продуктові набори.

Усі присутні були дуже задоволені програмою і вдячні організаторам за прекрасне свято. Захід проходив у актовій залі школи №1 Солоного. Варто зазначити, що подібні святкові програми церква не вперше проводить для дітей і дорослих Солонянської ОТГ.

 «Хоча в нашій країні іде війна, багато горя і біди, ми, як християни, в ці святкові дні хочемо допомогти та зробити щось приємне людям, особливо тим, чиї рідні знаходяться на передовій. Ми як церква завжди молимось за нашу націю, а також,  по можливості, намагаємось зробити щось корисне для нашого народу», – каже пастор Володимир Герасимчук.

У ці святкові дні подібні заходи церква «Благодать» провела також в інших церквах селища Солоне та в селищі Лозоватка Криворізького району.

Михайло Кулакевич. 

 

Попередня Нове життя – з Нового року: на Кіровоградщині провели водне хрещення 31 грудня (ФОТО)
Наступна У Парижі, на базі  християнського центру Еvidence, де збирається громада УЦХВЄ, здійснили рукопокладення

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Три миті благословень – нотатки сестринської конференції, що пройшла на Львівщині

28-30 травня 2021 року в затишній мальовничій місцині біля Львова пройшла триденна жіноча

Новини братерства

ВРЦіРО оприлюднила звернення до засобів масової інформації

     В нашій країні та з-за кордону зі сторони телеканалів та інших ЗМІ неодноразово спостерігалося поширення неправдивої, недостовірної та часом провокаційної інформації на релігійну тематику.

Новини братерства

На Рівненщині громада п’ятидесятників відсвяткувала 95-річчя у новому Домі  молитви

21 березня 2021 року в селі Велихів Володимирецького району відбулося