Вересень 9, 2020 2 984 Переглядів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська церква «Віра, надія, любов» проводила водне хрещення: четверо молодих братів і четверо сестер пообіцяли Господу служити в добрій совісті.

Святкове богослужіння, яке проводив пастор Віктор Марченко, традиційно відбулося на березі Олександрівського водосховища, що в селищі Олександрівка.

Віктор Васильович зауважив, що молоді люди, які цього дня вступали в заповіт із Господом, пережили особисту зустріч із Ним, отже стали членами церкви  по добрій волі.

«Цей день для вас стане другим днем народження, одним з найважливіших днів у житті», – підкреслив пастор. Він вручив новим членам церкви подарункові Біблії, та нагадав: «Або ця свята Книга буде утримуватиме вас від гріха, або ж гріх буде утримувати від неї. Важливо завжди пам’ятати про це, і щодня робити правильний вибір».

Охрещені також мали слово, представляючись перед церквою, зі сльозами на очах вони висловлювали подяку своїм батькам і людям, через яких зустрілись з Богом. А ще дякували Господу за те, що Він привів їх саме у цю церкву, дав друзів, служіння й мир у серці.  Це був дуже зворушливий момент і багато хто не міг втримати сліз радості.

Юлія Казнєвська м. Одеса

 

Попередня Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»
Наступна Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Насыщение и радость – в служении другим

   10 декабря 2015 года совместно с учениками 5-А класса одной из столичных школ военные капелланы киевкой церкви «Скиния» посетили раненых бойцов, которые находятся на лечении в Ирпенском военном госпитале.

Новини регіонів

На Дніпропетровщині побільшало богословів

   У Біблійному коледжі «Світло Євангелія» та «Львівській Богословській семінарії»  міста Дніпропетровськ 29 червня відбувся випуск. Після кількох років наполегливої праці майже три десятка студентів нарешті отримали дипломи бакалаврів та магістрів.

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день третий. Благодарим, за дары Твои, Господи!

 ЛЬВОВ, 12 октября 2013 г. Иванас Шкулис, первый заместитель Епископа Союза ХВЕ Литвы представляя для участников Конгресса тему «Дары Святого Духа», поделился…