Вересень 9, 2020 2 622 Переглядів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська церква «Віра, надія, любов» проводила водне хрещення: четверо молодих братів і четверо сестер пообіцяли Господу служити в добрій совісті.

Святкове богослужіння, яке проводив пастор Віктор Марченко, традиційно відбулося на березі Олександрівського водосховища, що в селищі Олександрівка.

Віктор Васильович зауважив, що молоді люди, які цього дня вступали в заповіт із Господом, пережили особисту зустріч із Ним, отже стали членами церкви  по добрій волі.

«Цей день для вас стане другим днем народження, одним з найважливіших днів у житті», – підкреслив пастор. Він вручив новим членам церкви подарункові Біблії, та нагадав: «Або ця свята Книга буде утримуватиме вас від гріха, або ж гріх буде утримувати від неї. Важливо завжди пам’ятати про це, і щодня робити правильний вибір».

Охрещені також мали слово, представляючись перед церквою, зі сльозами на очах вони висловлювали подяку своїм батькам і людям, через яких зустрілись з Богом. А ще дякували Господу за те, що Він привів їх саме у цю церкву, дав друзів, служіння й мир у серці.  Це був дуже зворушливий момент і багато хто не міг втримати сліз радості.

Юлія Казнєвська м. Одеса

 

Попередня Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»
Наступна Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія

14 серпня 2011 року церкви м. Дніпропетровська провели урочисте служіння з нагоди святкування 450-річння Пересопницького Євангелія у приміщенні церкви “Світло Євангелія”.

Новини братерства

Всеукраїнський союз ЦХВЄ виступив на захист пастора Кашкумбаєва

Пастор протестантської церкви «Благодать» з Астани (Казахстан) 67-річний Бахтжан Кашкумбаєв нині знаходиться у Республіканському центрі психіатрії в Алмати, де проходить примусове психіатричне обстеження. 

Новини регіонів

Як зберегти себе чистим – Рівненщина

У неділю, 8 березня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Святої Трійці» у м. Рівному.