Березень 11, 2015 0 1374 Переглядів

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

     4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

     Мета заходу – особисте духовне збагачення, ствердження нового покоління лідерів та місіонерський акцент. Ці пріоритети було втілено у девізі форуму: «Запалити вогонь Святого Духа у серцях. Передати духовний спадок новому поколінню. Вплинути на Європу та світ».

     Крім пленарних засідань учасники саміту з різних країн Європи (членами PEF є союзи п’ятидесятників 34 країн), мали нагоду взяти участь у семінарах та секціях. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко мав слово під час секції присвяченої зміцненню співпраці церков Східної та Західної Європи: «Я надав інформацію про події в Україні, зробив невеличкий екскурс в історію духовних пробуджень. Зауважив, що за нинішніх умов церкви в Україні продовжують рости та примножуватись. У цій же секції мав виступ Марек Камінський, голова П’ятидесятницької Церкви Польщі, який констатував, що Церква на сході і заході Європи сьогодні має певні розбіжності у поглядах на доктринальні питання та обґрунтував причини такого стану речей» – розповів Михайло Паночко.

     Організатори (виконавчий комітет Саміту предсталяв Даніель Костанца) переконані, що Саміт став гарною нагодою впливати на молодих служителів з різних країн Європи, зокрема, на їх погляди на майбутнє. Участь у Саміті взяли близько 500 служителів.

Попередня Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року
Наступна Як зберегти себе чистим - Рівненщина

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Сім днів у Іспанії

Михайло Паночко проповідував на семінарах та під час вуличної євангелізації у сквері Мадрида, де збираються українські заробітчани. Цього року поїздка до Королівства Іспанія тривала з 10 по 17 квітня.

Новини братерства

«Нам потрібен базовий закон про капеланство» – учасники круглого столу в «Укрінформі»

     За круглим столом, що відбувся 22 вересня в агентстві «Укрінформ», зібралися представники церков, народні депутати та посадовці,  щоб обговорити законодавче забезпечення капеланства…