Березень 11, 2015 0 1266 Переглядів

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

     4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».

     Мета заходу – особисте духовне збагачення, ствердження нового покоління лідерів та місіонерський акцент. Ці пріоритети було втілено у девізі форуму: «Запалити вогонь Святого Духа у серцях. Передати духовний спадок новому поколінню. Вплинути на Європу та світ».

     Крім пленарних засідань учасники саміту з різних країн Європи (членами PEF є союзи п’ятидесятників 34 країн), мали нагоду взяти участь у семінарах та секціях. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко мав слово під час секції присвяченої зміцненню співпраці церков Східної та Західної Європи: «Я надав інформацію про події в Україні, зробив невеличкий екскурс в історію духовних пробуджень. Зауважив, що за нинішніх умов церкви в Україні продовжують рости та примножуватись. У цій же секції мав виступ Марек Камінський, голова П’ятидесятницької Церкви Польщі, який констатував, що Церква на сході і заході Європи сьогодні має певні розбіжності у поглядах на доктринальні питання та обґрунтував причини такого стану речей» – розповів Михайло Паночко.

     Організатори (виконавчий комітет Саміту предсталяв Даніель Костанца) переконані, що Саміт став гарною нагодою впливати на молодих служителів з різних країн Європи, зокрема, на їх погляди на майбутнє. Участь у Саміті взяли близько 500 служителів.

Попередня Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року
Наступна Як зберегти себе чистим - Рівненщина

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Одещині, у місті Ізмаїл, посвятили новий молитовний будинок (ФОТО)

   19-20 вересня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав Одещину, де взяв участь  у посвяченні нового молитовного дому та послужив у двох великих румуномовних  церквах.

Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…

Новини братерства

«Церкви в Іспанії динамічно ростуть, оскільки Мадридська церква дбає про заснування дочірніх громад» – Михайло Паночко

Щороку у жовтні-листопаді  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко здійснює поїздку