Липень 10, 2020 0 1474 Переглядів

Молодіжний фестиваль Malyn Fest 2020 стартував – приєднуйтесь до трансляції

9 липня відбулося офіційне відкриття Malyn Fest Live 2020! І ось розпочався вже другий день Малину — час, коли молодь з різних регіонів єднається перед online-трансляціями служінь та може разом прославляти Бога і слухати потужні меседжі від благословенних служителів.

Попри світову кризу, спричинений вірусом карантин, нестабільність у нашій країні та інші супутні фактори, які могли б завадити традиційно відбутися найочікуванішій події літа, організатори взяли на себе відповідальність діяти, не лишатися осторонь навіть у такій ситуації, не сумувати за минулими потужними відкриттями в offline, а послужити, створити особливу атмосферу, в якій Святий Дух змінює і запалює серця, та прийняти максимум Божих благословінь!

Як долучитися до Malyn Fest Live

Новий live-формат щорічного фестивалю в Малині — це не лише нові виклики, але й нові переваги:
— це безпечно: всі вимоги влади виконані без створення загрози для здоровʼя учасників;
— це комфортно: більше жодної черги в душ і комарів, відбій та підйом — за вашим бажанням, а білі мешти залишаться такими ж білими. Можна всістись якнайзручніше на дивані й писати конспекти не на колінцях;
— це всеохопно й сучасно: один клік за посиланням в YouTube — і ви на online-служінні, стрічка новин та прямі ефіри в Instagram ряснітимуть інтерактивами, розіграшами подарунків та backstage. Facebook і Telegram — за звітами, інформуванням і конспектами з прослуханих тем.

Чи буде цікаво online та з ким поговоримо

Щодня приєднуйтеся до служінь online, до прославлення, молитви, спорядження, одкровень, повчань, порад та майстер-класів від потужних ревних служителів, відомих в Україні, Європі, Америці, навіть на африканському континенті. Більшість із них тривалий час спілкується з різновіковою аудиторією християн як у своїй церкві, так і через соц. мережі.
На Malyn Fest Live запрошено понад 20 спікерів, серед яких: Михайло Паночко, Віктор Вознюк, Олександр Савчук, Іван Білик, Олег Богомаз, Олександр Попчук, Ростислав Мурах, Юрій Кавун, Джордж Давидюк, Рассел Корець, Ед Сівець та інші.

Програма фестивалю в Малині 2020

Гості та команда організаторів разом аналізували запити, що часто повторюються, шукали актуальні теми й виокремлювали найбільші виклики, з якими постійно зіштовхується людина, яка переходить у доросле самостійне життя. Зокрема, можна виділити такі теми Malyn Fest Live:
«Покликані перемагати»
«Щастя поруч: інструктаж з виживання»
«Духовна боротьба»
«Дух Святий і церква»
«Яка ціль твого життя» та інші.

Будемо збагачуватися духовно й славити Бога в нових умовах у новому форматі

Команда Malyn Fest Live 2020 вірить, що тоді, коли Господь за нас, ніхто не може бути супроти. Жодні події не змінять Божих обітниць провадити через пустелі, годувати в посуху й бути на боці тих, хто відданий Йому.
Нехай цей час стане потужним натхненням і підбадьоренням для всіх українських церков, для молоді та служителів щоразу більше довіряти Небесному Батьку і слухати Його голос, хай буде свідоцтвом Божої величі, могутності й любові, а також запалить кожне серце!
Прес-центр Malyn Fest Live 2020

Попередня Побачила світ третя поетична збірка Володимира Сада
Наступна Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості» (частина 2)

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

На Донеччині пройшла молодіжна конференція

20 квітня в місті Краматорську відбулася молодіжна конференція на тему «Гармонія особистих взаємин із Богом». Основними спікерами конференції були пастори Богдан Левицький і Віктор Вознюк.

Молодіжне служіння

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

4 січня 2014 в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

Новини братерства

Молодіжний фестиваль відбувся на Львівщині

«На чому сфокусоване твоє життя?» – це запитання було у