Липень 8, 2015 0 647 Переглядів

ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України розпочав свою роботу

 

     Щороку у липні групи християнської молоді із різних куточків України і зарубіжжя (як ближнього, так і далекого) традиційно приїжджають на Житомирщину, де поблизу міста Малин, на базі лісового табору «Юність» проходить один з наймасовіших християнських фестивалів.

     У 2015-му «Малинфест» триватиме з 8 по15 липня. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Павла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» Це слово у наш непростий час має  укріпити молодь у вірі та надихнути на добрі справи і ріст у служінні.

     На служіннях проповідуватимуть спікери, які вже давно полюбилися християнській молоді: Ростислав Мурах, Ярослав Лукасик, Віктор Коструб, Олександр Попчук та ін. А також  гості з інших країн.

     Серед нових облич з’їзду – відомий християнський вчитель, магістр богослов’я Лео Франк з Німеччини, він служитиме аудиторії в п’ятницю, 10 липня. Ще один гість з’їзду – пастор Марек Харис, який приїде послужити до Малина із Любліна (Польща). Він проповідуватиме в понеділок 13 липня (день хвали і поклоніння) і вестиме секцію про поклоніння Богові. Також планується, що зранку 14 листопада молоді служитиме Алехандро Родригес – блискучий проповідник із Аргентини.

     Серед  численних  традиційних семінарів та секцій цього року планується запровадити служіння у новому форматі. Зокрема, зустрічі для різних категорій молоді, наприклад, для братів і сестер, які мріють знайти свою другу половину від Господа. Для учасників Малинфесту, які особливо вболівають за долю України, буде запропоновано серію тренінгів, які спрямовані на відродження нашого краю за Божими стандартами. Спікери разом з аудиторією будуть працювати над формуванням християнського цілісного світогляду у всіх сферах життя людини та суспільства.

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»
Наступна Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об'єктиві»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)

   Відкритий для світу, дружній для людей Львів зустрів Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема. Найосвітленіший в Україні стадіон «Арена Львів» 20 червня був переповнений – близько сорока тисяч людей відвідали найочікуванішу християнську подію року. 

Новини братерства

Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

   «Цього року український народ зіткнувся з найбільшим випробуванням за 23-річну історію незалежності своєї держави. Ще недавно було немислимим те, що тепер стало жахливою дійсністю: воюють два народи, які так довго називали себе братніми, воюють люди, що вважаються одновірцями», – йдеться у зверненні.

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .