Листопад 6, 2015 0 735 Переглядів

Відбулася міжобласна конференція на Житомирщині

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону (включає в себе молодь Житомирської, Чернігівської та Київської областей). Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.

      Відповідальний за проведення конференції – обласний керівник молоді Житомирщини Микола Фасолько спочатку надав слово Віталію Лисюку, ректору Семінарії. Той нагадав слова Ісуса Христа з Його великого доручення – ідіть і навчіть всі народи (Мт.28:19-20). Звісно ж, для того, щоб навчати інших, потрібно самому постійно вивчати Слово.

      Після гарячої молитви молодь славила Бога у піснях. Співом служила молодь з Брусилівщини та м. Бердичева. Згодом присутні мали змогу почути спів та поезію у виконанні представників різних церковних делегацій. Ну і, звичайно ж, послухати проповіді.

      Спочатку слово було надано Нетту Роджерсу, гостю з Норвегії. Проповідник звернувся до молоді із запитанням: «Якби ви вперше зустрілись з людиною, що не вірить в існування Бога, то що б ви їй сказали?».  Ми повинні бути носіями звістки про Божу любов та спасіння у сьому світі.

      Основним спікером конференції був Микола Савчук – пастор з м. Вишневого.  Він розпочав із свідоцтва про велику Божу дію у його власному житті – зцілення від туберкульозу кісток у дитячому віці. Теми обох його проповідей стосувались розуму й пам’яті християнина. Наш розум – це основне місце битви. Бог допомагає нам пройти через різні ситуації життя, а за нами вибір – що пам’ятати, а про що не згадувати. Господь – Той, Хто вибрав нас, Він – за нас, і все, що відбувається у нашому житті є на добро (Рим.8:28-39). Стосовно нашої пам’яті проповідник також зазначив  важливі поради. Пам’ятаючи втрати, слід відпускати гіркоту втрат. Та порадив ставити «пам’ятники» як на місці вже звершених, так і майбутніх перемог. Ілюстраціями служили як випадки з життя різних Біблійних героїв, так і з повсякденного життя.

      Під час обіду молодь мала можливість підкріпитися фізично та поспілкуватись. Як усім відомо, молодіжна конференція – це хороша нагода познайомитись з новими друзями, зустрітися з тими, кого давно не бачив і плідно провести даний Богом час.

      Після обіду до молоді звернувся старший пресвітер ЦХВЄ Житомирської області Володимир Дмитрович Бричка. Він зазначив важливу істину: ми не повинні боятися розпочати служити. Все колись має початок, і не варто затягувати з тим, щоб служити для Господа і людей. Християнська молодь повинна бути зразком не лише для невіруючих, але й для християн.

      Учасники конференції також  отримали інформацію стосовно можливостей Біблійного навчання, яке є важливою ланкою нашої підготовки для служіння. Адже в Біблії віруючі лише двічі названі християнами, тоді як учнями – десятки разів! Тому це не просто хороша нагода, це обов’язок кожного – здобувати знання й практикувати їх.  Семінарія Практичного Богослов’я запропонувала різні можливості для навчання. Серед них – Біблійна школа для підлітків віком 14-16 років, стаціонарна та заочна програми бакалавра в області теології та церковного служіння, а також однорічна заочна програма під назвою «Школа сімейного консультування» (детальніше за посиланням тут). Євангельська Теологічна семінарія з м.Києва представила можливість навчатись на програмі Університету Глобал онлайн до рівня бакалавра теології. Місія «Голос надії» з Луцька закликала бажаючих бути місіонерами приєднатись до трьохмісячної місіонерської школи. Як можна бачити, вибір в молоді справді широкий.

      Завершилась конференція словом настанови та молитвою завідувача молоді ЦХВЄ Богдана Левицького, який закликав молодь пам’ятати, що ми є переможцями в Ісусі Христі, Який на нашій стороні. Саме переможець успадкує все (Об.21:7).

      А молоді християни, провівши час благословенно, роз’їхались по домівках, заохочені ревно служити Господу у повсякденному слідуванні за Ним. Саме для цієї цілі  конференція й була організована.

Попередня Молодь Житомирщини, Чернігівщини та Київщини збагатилася Словом на міжобласній конференції
Наступна Між фронтом і фронтом

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Зустріч молодіжних керівників Львівщини

Про «екранозалежність» та порнографію як про сучасні виклики для молодого покоління говорилося на зустрічі молодіжних керівників Львівщини

Молодіжне служіння

Молодіжний фестиваль Malyn Fest 2020 стартував – приєднуйтесь до трансляції

9 липня відбулося офіційне відкриття Malyn Fest Live 2020! І

Молодіжне служіння

Понад шістдесят юнаків вчилися проповідувати краще протягом установчої сесії школи PROMOVA

24-27 березня в с. Скригалівка Київської області, на християнській базі