Серпень 30, 2022 0 740 Переглядів

Для молоді важливо мати час єднання з Господом, молитви і навчання – переконані у відділі молоді УЦХВЄ на Рівненщині

Серпень виявився досить насиченим для молоді УЦХВЄ Рівненської області. Переживаючи лихоліття війни, чимало молодих людей переосмислюють своє життя, запалюються ревністю служити Господу. Десятки братів добровільно погоджуються їхати волонтерами в небезпечні прифронтові зони, аби послужити знедоленим, надають свій транспорт, матеріали.

Окрім активної гуманітарної та соціальної роботи, молодь знаходить час для спільних молитов, навчань, семінарів. Відвідуючи офіційну сторінку Рівненського обласного об’єднання у Facebook, можна побачити інформацію про деякі заходи, що були організовані відділом молоді в області спільно  з місцевими церквами.

З 8 по 13 серпня в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль було проведено дитячий та молодіжний табори на базі «Берізки» (с. Олександрія).

9 серпня відбувся молодіжний захід в с. Кідри. Для молоді послужив старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток та керівник молоді Віктор Давидюк.

14 серпня відбулося молодіжне з’їздне в церкві с. Радове (Кухче). Словом служили керівник молоді Віктор Давидюк та служитель Анатолій Кибукевич.

20 серпня було проведено одноденний з’їзд молоді Дубенського району. Спікера був запрошений учитель  Василь Попудник, а також інші служителі району. Близько 150 юнаків та дівчат мали чудовий час спілкування, відпочинку та навчання.

26 серпня відбулася молодіжна конференція в Деражному, на якій словом служили директор Департаменту благовістя Олександр Попчук та директор Департаменту освіти Віктор Вознюк. Особливий наголос робився на необхідності святого життя молоді, посвячення. Також звершили молитву за духовне хрещення. Віктор Вознюк виклав тему «Відбій тривоги. Як зберегти спокій під час війни та не бути байдужим».

28 серпня в с. Великий Мидськ відбулося з’їздне молодіжне служіння зібрання, за участю молоді та служителів церкви «Молодіжна» м. Рівне. Лунало пророче слово, був заклик до покаяння. В зібрання також послужив пресвітер церкви с. Гута Анатолій Лещик.

Цього ж дня районне молодіжне зібрання відбулося в с. Майдан Дубенського району.

«Насправді, це лише невелика частина тої праці, яка здійснюється серед молоді Рівненської області. Регулярно відбуваються з’їздні молодіжні служіння. Для молоді важливо мати час єднання з Господом, час молитви та навчання. Багато молодих братів та сестер задіяні в дитячих таборах, поїздках на схід, зборі продуктових пакетів. Працюючи з молоддю, ми закликаємо до відповідальності, розповідаємо про служіння церкви в час війни, служіння ближньому та про особисті стосунки з Богом, про необхідності духовного росту», – каже керівник молоді в Рівненській області Віктор Давидюк.

Олександр ГЕНІШ

Попередня Кабмін затвердив порядок видачі мандата для військових капеланів
Наступна На Тернопільщині вийшла друком книга, присвячена історії євангельського руху в області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Дніпрі понад  50 людей пройшли навчання на курсах душеопікунів

Перший тиждень березня у церкві «Віфанія» міста Дніпра відбулося навчання

Новини братерства
Новини братерства

«П’ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

   Під такою назвою 5-7 березня 2015 року у Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція. Серед спікерів конференції, яка проходила на базі Львівської богословської семінарії, були українські та зарубіжні викладачі і релігієзнавці, у тому числі  Михайло Мокієнко…