Жовтень 22, 2019 0 1958 Переглядів

На лідерському ретриті в Яремче молодіжні пастори провели навчання та затвердили план дій на 2020 рік

17-19 жовтня молодіжні керівники церков з різних областей України зібралися в мальовничому куточку Івано-Франківщини, у місті Яремче. Служителі підсумовували роботу за рік та планували заходи на 2020 рік.

Захід розпочав директор департаменту молодіжного служіння  УЦХВЄ Іван Білик, який розповів про робочий графік та запросив до слова наставлення пастора Богдана Левицького. Богдан Петрович керував молодіжним відділом УЦХВЄ шістнадцять років поспіль, з 2002 по 2018 рік, тож  служіння молоді має у своєму серці.
«Спільність це завжди жертва, – зауважив він, – і чудово, що ви знайшли час, щоб побути разом, поспілкуватися і відпочити!»

Щиро привітав керівників молоді старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Івано-Франківської області Юрій Веремій. Він поділився досвідом власного життя та наголосив, що служіння кожного є особливим та індивідуальним, його не можна порівнювати з іншими, але важливо довіряти Богу та мати правильні пріоритети.

Благословенням для слухачів став семінар на тему «Відпочинок освячений Богом», який викладав директор Департаменту освіти Віктор Вознюк. Після семінару було обговорення, під час якого  особливо  жваво піднімалися питання відпочинку служителів, вигорання, правильності пріоритетів.

Особливість таких ретритів у тому, що молодіжні служителі мають змогу приїжджати на них із дружинами, спільно вчитися та спільно відпочити. Учасники мали вільний час для спілкування та обміну досвідом.

Другий навчальний день розпочався з семінару Віктора Вознюка «Служіння факелу чи пожежі». Спікер говорив про причини вигорання: невірне розуміння поняття «горіти», децентралізація служіння, перебування не на своєму місці, відсутність динаміки та відпочинку та про інші питання.

Після короткої перерви брати й сестри мали окремі семінари. Сестрам служила Алла Вознюк, яка говорила на тему «Як бути жінкою служителя».

Останній день ретриту відвели для робочої наради. Обласні керівники визначали календарний план подій на 2020 рік, слухали звіти касира, а також затверджували бюджет на наступний рік. Також обговорювалися стратегії душеопікунства молоді та було поставлено завдання щодо написання посібника на дану тематику.

Попередня Делегація РЄПЦУ відвідала Фінляндію з робочим візитом
Наступна «Як знайти баланс між сім’єю і служінням?» - вечір для сімейних пар провели у церкві Івано-Франківська

Вам також може сподобатися

Юридична консультація

ЮРКОНСУЛЬТАЦІЯ: Релігійні організації подавати схеми структури власності держреєстраторам не зобов’язані  

11 червня 2021 року офіційно опубліковано наказ Міністерства фінансів України,

Молодіжне служіння

Молодіжна конференція «Ціна вибору» зібрала 1600 учасників

У рамках Фестивалю надії 21 лютого пройшла молодіжна конференція «Ціна вибору». Захід відбувався у львівській церкві ХВЄ «Голгофа» і зібрав до участі більше півтори тисячі молодих людей із різних областей Західної України. 

Новини

Переможцем фотоконкурсу «Свято подяки у твоїй церкві» стали кияни Юлія Грашенко та Андрій Гриценко

Дорогі учасники конкурсу фотографій, присвяченого Святу жнив (Дню подяки) у