Квітень 28, 2021 0 943 Переглядів

Закликаємо молитися про Індію!

Пастори з Індії закликають світову християнську спільноту до посиленої молитви про їх народ, оскільки існує сильна нестача медичного кисню, що спричиняє багато смертей від covid-19 та масові кремації прямо на вулицях, оскільки міста намагаються з цим хоч якось впоратися.

«Лікарні та крематорії перевантажені. Три особи на ліжко та пацієнти, які отримують кисень на лікарняних сходах. Сім’ї вдаються до спалення своїх померлих на вулицях.

Цього року загинуло вже понад 100 пасторів. Більше 30 – на цьому тижні», – ідеться в зверненні, надісланому до п’ятидесятницьких церков по цілому світові.

Індія є найбільш густонаселеною країною та другою за кількістю людей у світі. Уряд не має достатньої кількості діагностичних тестів, обладнання та ліків. Друга хвиля пандемії  спричиняє трагічні втрати людських життів, лише за 3 дні було інфіковано понад 1 мільйон (350 000 випадків на день) і мінімум 3000 помирають щодня.

…Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш!

Попередня «Наш Закон про захист суспільної моралі потребує належного механізму реалізації» - Михайло Паночко на зустрічі з прем’єром Денисом Шмигалем
Наступна Федір Михайлович Вербіцький, патріарх п'ятидесятницького руху на Тернопільщині, відійшов до вічних осель

Вам також може сподобатися

Новини

6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»

Традиційно, вже п’ять років поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков

Новини

ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Євангельська теологічна семінарія християн віри євангельської  у партнерстві з Класичним приватним університетом оголошує набір на навчання за магістерською програмою