Листопад 30, 2022 0 589 Переглядів

«Духом палайте» – на Полтавщині відбулася обласна молодіжна конференція 

26 листопада в Полтаві в церкві «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція під гаслом «Духом палайте». На цей довгоочікуваний захід зібралося близько 200 молодих людей з різних куточків Полтавської області, а також гості із міста Харків. 

Спікерами конференції служили Анатолій Кибукевич, Микола Кулакевич, Віталій Суслік та Юрій Квачко.

На початку з привітальним словом до молоді звернувся пастор місцевої церкви Євген Сорока. Гарним збудовуючим співом служив гурт із міста Глобине.

Анатолій Кибукевич провів семінар на тему: «Цінності посвячених», де особливу увагу звернув на такі питання як: бути у Христі, бути готовим та мати любов.

Під час секцій, які проходили одночасно в різних аудиторіях, молоді люди мали змогу обрати тему за власним бажанням: «Медіасвіт християнина», «Благовістя у час війни», «Духовні дари та дія Святого Духа», «Благодать, яка споряджує».

Друга частина конференції мала молитовний напрямок. Микола Кулакевич на прикладах із Біблії та особистого життя закликав молодь до освячення і розвитку близьких відносин з Богом. Віталій Суслік пояснив важливість присутності та дії Святого Духа в житті людей.

Під час молитви звучало пророче слово про те, що Господь хоче бачити від молоді святе життя та бажає наділити дарами Святого Духа. Фінальним акордом конференції була молитва за хрещення Духом Святим. В результаті, дванадцять молодих людей отримали духовне хрещення. Під час конференції відчувалася особлива духовна спрага та зацікавленість молоді Божим Словом.

Олег Ремінець

Попередня «Буржуйки» для теплої зими - у Волочиську поставили на потік виробництво металевих грубок (ВІДЕО)
Наступна Про відношення до зброї, еміграцію, радіопередачу – дивіться в новому інтерв'ю «Розмова з служителем»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами

В суботу, 17 жовтня в п’ятидесятницькій церкві міста Карслборг (Швеція) відбулася чергова щорічна консультація церков, що співпрацюють з Україною. До церкви з’їхалися члени місійних рад п’ятидесятницьких церков з цілої країни…

Новини братерства
Новини братерства

Церкви західних областей готові прийняти близько 100 дітей з Луганщини на літні канікули

   Про це під час  зустрічі зі співробітниками Луганської обласної військово-цивільній адміністрації повідомив єпископ Володимир Бричка. Разом з командою волонтерів-християн він супроводжував черговий вантаж до Сєвєродонецька.