Грудень 1, 2022 0 309 Переглядів

Про відношення до зброї, еміграцію, радіопередачу – дивіться в новому інтерв’ю «Розмова з служителем»

Вийшов в ефір другий випуск програми «Розмова з служителем». Цього разу гостем програми став перший заступник старшого пресвітера Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Чернюшок.
Олександр Григорович народився 5 вересня 1965 року в с. Першотравневе Березнівського району, пастор церкви ХВЄ с. Біла Криниця. З 2022 р. перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ у Рівненській області. Має двох дітей.
Старші віруючі пам’ятають, як щонеділі о ранковій порі звучала християнська радіопередача, ведучими якої були «Олександр та Віра Чернюшки». У розмові зі служителем піднімаються різні питання, зокрема, яку ціну доводилось платити в цьому служінні? Наскільки це була дороговартісна і трудомістка справа? Яка аудиторія радіопередачі? Коли в ефір вийшов останній випуск програми?
Зовсім недавно центральною темою у всьому світі була пандемія. Церкви зустрілися з новими випробуваннями. Олександр Григорович розповідає про те, наскільки успішно пройшли це випробування церкви УЦХВЄ Рівненщини, і як зараз працює Офіс.
Герої програми торкаються питань матеріального забезпечення служителів, еміграції, пророцтв і особистих відкриттів, сповіді, втрати спасіння, відношення до зброї та взаємовідносин з державою загалом.

Попередня «Духом палайте» - на Полтавщині відбулася обласна молодіжна конференція 
Наступна Як пастор з Харківщини, його дружина та 12 дітей, допомагали односельчанам під час окупації

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав сільські церкви на Рівненщині

    20 вересня 2014 р. у с.Чемерне Сарненського району, що на Рівненщині відбувся семінар для служителів району, на який вони приїхали разом із дружинами. Тему «Сім’я в світлі Слова Божого» викладав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини регіонів

У Полтаві провели четверту Біблійну школу для підлітків

Під час осінніх шкільних канікул, з 30 жовтня по 1

Новини регіонів

ГОСПОДНЯ БЛАГОДАТЬ ОГОРНУЛА ПОЛТАВЩИНУ!

Упродовж тижня, з 30 липня по 4 серпня 2018 р.,