Жовтень 9, 2022 0 366 Переглядів

У Рівному відбувся молитовний сніданок під гаслом «З вірою в перемогу»

8 жовтня у Рівному відбувся молитовний сніданок «З вірою в перемогу», організований міським головою Олександром Третяком та Міжцерковною радою міста.

У заході взяли участь представники різних релігійних конфесій, депутати Верховної Ради, представники обласної влади, силових структур області, обласної та міської рад, а також бізнесу, освіти, культури й спорту. Загалом подія об’єднала 110 учасників.

Особливим гостем сніданку став Даг Бьорлі — голова оргкомітету Президентського молитовного сніданку США. З вітальним словом до присутніх звернувся також координатор Руху молитовних сніданків України Павло Унгурян.

До спільної молитви приєдналися родичі загиблих на війні. Зокрема, захід відвідала дружина Сергія Ільчука – волонтера, який займався евакуацією біженців, рятував людей від обстрілів на Київщині. Він загинув 17 березня. Без батька залишилося шестеро дітей.

Учасники заходу у молитві звернулися до Бога з проханням про перемогу України та мир на рідній землі, подякували за прожитий день, за звільнені території, армію, медиків та волонтерів – усіх, хто захищає нашу державу!

Останній раз молитовний сніданок у Рівному проходив ще до початку карантину, пов’язаного із коронавірусом.

Серед учасників молитовного сніданку був старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання  УЦХВЄ Олександр Коток та його перший заступник Олександр Чернюшок, а також пастори місцевих  п’ятидесятницьких церков.

«Сьогодні кожен день нашої країни – непростий, наповнений боротьбою, болем та мужністю. Перше, що ми можемо зробити – це подякувати Господу за те, що ми прожили цей день, що разом із тим Він подарував нам приємності перемог, позитив усмішок рідних, відчуття свободи на своїй рідній землі», – зазначив Олександр Третяк.

Олександр Коток поділився мотивуючими думками із Божого Слова та закликав присутніх до завершальної молитви. «Кожен із нас може наближати перемогу. Яким чином? Молитися, захищати на фронті, працювати в тилу, допомагати усім постраждалим. Ми постійно щось сіємо: або наближуємо перемогу, або її віддаляємо. Робімо все для того, щоб стверджувати добро, справедливість та мир», – підсумував Олександр Адамович.

Олександр Геніш.

Попередня Восьмий Національний День молитви за Україну запланували на червень 2023 року в Київському палаці спорту
Наступна Хроніки УЦХВЄ: чим жили церкви Рівненщини у вересні

Вам також може сподобатися

Новини

Спікери з Білорусі та України  послужили для молоді в таборі «Щастя поруч!»

Молодіжний рух «Щастя поруч!» провів на Київщині  перший християнський табір

Освіта

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018

Ним стала Дар’я Плохотніченко з Кіровоградської області. Журі Літературного конкурсу

Новини

Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

26 травня у місті Чернівці відбулася конференція «Час вірити». На стадіоні «Буковина» зібрались сотні слухачів.