Липень 28, 2018 0 1679 Переглядів

«Важливо, щоб ідеї християнства проникли у школи, виші – це буде змінювати націю» – заявив Михайло Паночко під час урочистостей до 1030-річчя Хрещення Русі-України

Урочистості з нагоди свята Хрещення Київської Русі-України зібрали в суботу, 28 липня, на Володимирській гірці багато людей – Президента України та Першу Леді, членів Уряду та Парламенту, глав Церков, послів іноземних держав та багато священнослужителів різних конфесій.

В своїй короткій промові старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко сердечно привітав усіх присутніх та розпочав із риторичного запитання:

«Що відбулося 1030 років тому? Політичний діяч Князь Володимир прийняв християнську віру: це був для нього непростий шлях; рішення, яке вимагало волі і твердої впевненості у тому, що дорога вибрана ним правильна», – підкреслив  Михайло  Паночко.

За його словами Князь Володимир бачив свій народ у темряві, люди  поклонялись дереву і каменю. Відвідуючи європейські країни він бачив дещо інше, і тому його рішення було, щоби народ країни увійшов у нову фазу свого духовного розвитку. «Князь Володимир не тільки зробив перший крок до християнства, у нього було бажання донести цю ідею далі. Християнство починається з покаяння, віри й хрещення, але якщо на тому зупинитися, воно буде втрачати силу. Другим кроком було – донести охрещеному народу, християнській ідеї та науку, яка викладена у Святій Євангелії», –  підкреслив промовець.

На його думку, хоча тисяча років минула, наша земля переживала непрості часи, однак і сьогодні для нас є гарний приклад – розвивати християнську ідею далі, не зупинятись на досягнутому. «Важливо не тільки відсвяткувати 1030-річчя Хрещення, але щоб ідеї християнства проникли далі, у школи, у вищі навчальні заклади – це буде міняти націю, буде міняти людську душу. Бо ніщо не змінить  людського серця так, як щира віра та покаяння. І це може зробити проповідь Святої Євангелії», – наголосив Михайло Степанович.

Наостанок він іще раз привітав усіх зі святом, і висловив велике бажання, щоби християнська віра і Боже Слово знайшли місце у кожному серці – від президента до простолюдина. Щоби християнська ідея просякнула кожну душу на нашій землі.

Нагадаємо, 28 липня 2018р, у Києві Українська Церква Християн Віри Євангельської до 1030-річчя хрещення Київської Русі-України провела Святе водне хрещення. У ньому взяли участь  близько п’ятисот людей з різних областей України, тисячі віруючих прийшли підтримати охрещуваних.

Попередня Шведська газета «Світ сьогодні» опублікувала фоторепортаж про  Святе водне хрещення у Києві
Наступна ГОСПОДНЯ БЛАГОДАТЬ ОГОРНУЛА ПОЛТАВЩИНУ!

Вам також може сподобатися

Соціальне служіння

Тюремний капелан Ростислав Білосевич: «У непрості часи ми шукаємо шляхи як підтримувати віру ув’язнених»

Ростислав Білосевич має багаторічний досвід тюремного капелана, у 2012-2018 роках

Новини

На дев’ятому Східноєвропейському лідерському форумі служителі церков шукали шляхів  оздоровлення суспільства

6-9 листопада 2019 р. в Києві відбувся дев’ятий Східноєвропейський лідерський

Новини

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з