Вересень 15, 2016 0 1329 Переглядів

Прем’єра на Малинфесті: учасникам молодіжного з’їзду презентували мотиваційний фільм до 500-річчя Реформації

Учасники молодіжного з’їзду ЦХВЄУ стали першими глядачами прем’єрного показу мотиваційного фільму «Друга хвиля реформації», підготовленого Оргкомітетом проекту «Реформація – 500».

«Для нас важливо досягнути високого рівня усвідомлення та мотивації до реформ, про які, власне, говорить вся Україна. Однак, тут є важлива деталь – кожна успішна реформа починається з усвідомлення та сили духу для необхідних змін. Це те, що зробив Ісус Христос, Мартин Лютер та багато інших відомих постатей», – пояснює пастор Анатолій Козачок, який представляє ЦХВЄУ в Оргкомітеті проекту.

«Молодь – рушійна сила будь-якої реформи. Бачення, ініціативність та сміливість для втілення притаманне молодим. Тому на молоде покоління Церкви Христової в Україні звернуті очі багатьох. Проект «Реформація – 500» якраз пропонує цілу палітру інструментів для того, щоб змінювати себе, своє товариство та всю Україну» – говорить пастор Юрій Кулакевич, учасник МАЛИНФЕСТу.

{hwdvs-player}id=110|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Петро Порошенко: «Україна має на високому рівні відзначити 500-річчя Реформації у 2017 році»
Наступна Президент підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»

Вам також може сподобатися

R500

Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Рада Євангельських Протестантських Церков України розпочала підготовчі заходи до організації широкомасштабних святкувань з нагоди 500-ї річниці Реформації, яка припадає на 2017 рік.

R500

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.

R500

У рамках підготовки до 500-літнього ювілею Реформації науковці провели круглий стіл «Реформація і католицтво»

3 листопада 2015 р. у рамках програми заходів присвячених ювілею Реформації, в Українському Католицькому Університеті  (УКУ) відбувся круглий стіл…